Jak wygląda leczenie osoby dorosłej, wykorzystywanej w dzieciństwie? Bardzo bym chciała

2 odpowiedzi
Jak wygląda leczenie osoby dorosłej, wykorzystywanej w dzieciństwie? Bardzo bym chciała pozbyć się tych wspomnień, ale boje się, że nie dam rady o tym mówić.
Witam. Nie ma jednej metody ani techniki. Psychoterapeuta sam dobiera taki sposób pracy z pacjentem aby był on bezpieczny dla klienta. Bardzo ważne żeby o swoim leku powiedzieć terapeucie. Na pewno tez warto dac sobie czas i powoli kontaktować się z trudnymi doświadczeniami.

Witam serdecznie. Przede wszystkim należy dotknąć sedna sprawy i zastanowić się nad tym, jak wzmocnić organizm psychicznie poprzez przeżyte słabości tak aby trudne emocje w ciele , strach i lęk przestały być związane z myślą o przeszłości. Faktu nie da się zmienić - one był, to stał się, jednak cudem jest zmiana spojrzenia na te wydarzenia i dostrzeżenie, jak one mogą dać nam siły, jak mogą nas wzmocnić, jak mądrzejsi możemy być poprzez to doświadczenie i jak możemy zacząć wzrastać w rozwoju osobistym, poprzez naukę zarządzania emocjami. Zajmuje się tego typu zagadnieniami każdego dnia, Okazuje się, ze bardzo dużo osób niesie w sobie osłabiające emocje z dzieciństwa. trzeba je tylko zamienić na wzmacniające , myśląc o danej sytuacji z przeszłości , zatrzymując się na chwilę , a dalej nie oglądać się już za siebie żyć Tu i Teraz w ciele i w uczuciach jaki niesie teraźniejszość, z optymizmem patrząc w przyszłość. Wtedy również nasze związki z innymi ludźmi zaczną również wyglądać zupełnie inaczej - punkt widzenia dziś i jutro, zależy od punku z którego na to popatrzysz. Zapraszam na konsultacje online.
Znajdziesz mnie wszędzie z Internecie z imienia i nazwiska Renata Zarzycka. Obsługuję online cały świat i Australię wraz z Nową Zelandią i USA oraz Kanadę i kraje w Europie, zatem moje godziny są elastyczne.
Znajdziesz mnie też na Youtube - Renata Zarzycka i mnóstwo moich filmów na ten dokładnie temat - szukaj pod hasłem KLUB2222 czyli Klub godziny 22:22 dla tych, co nie mogą sypiać nocą, bo ciąży im przeszłość.
Pozbądź się niechcianych emocji jak najszybciej, aby z radością witać każdy, kolejny dzień i tworzyć nowy rozdział swojego życia, będąc wolnym od przeszłości. I nie oglądaj się za siebie - "no skamieniejesz" - tak jak to w bajkach mamy naukę :)
Pięknego dnia życzę. Renata Zarzycka Online