Jak odstawic mokalar 150 mg 2 tabletki dziennie od okolo 2 lat oraz tiapridal 100 mg 0,5 rano i 0,5

3 odpowiedzi
Jak odstawic mokalar 150 mg 2 tabletki dziennie od okolo 2 lat
oraz tiapridal 100 mg 0,5 rano i 0,5 wieczorem tez okolo 1,5 roku
propranolol 10 mg rano i wieczorem po 1 tabl

Zalezy mi żebym w sylwestra mogl sie napic alkoholu . w ilosciach 3-4 piw i troche wina
mam 19 lat waga ok 70 kg
Dzien dobry
NIE NALEŻY szukać odpowiedzi na takie pytania W INTERNECIE a w dodatku TYDZIEŃ PRZED DNIEM ZERO!

Leczenie psychiatryczne to poważna sprawa, może zaważyć na całym życiu- czy ktoś będzie szczęśliwy i spokojny przez następne 50 lat, czy też nerwowy, wylękniony i smutny.

Radzę wszystkie decyzje odnosnie leczenia omówić ze specjalistą psychiatrią w trybie planowym i odrzucić "partyznatkę" medyczną w stylu tego pytania - na szali moze być jakość całej reszty Pana życia.

Z powazaniem
M.Skarbek

Witam. Proponuję zgłosić się na wizytę kontrolną do swojego lekarza psychiatry. Odstawianie lekow p/ depresyjnych , o ile jest to możliwe, to zwykle proces sięgający kilku tygodni.
p.s. bawić się można również bez użycia alkoholu i/lub innych substancji psychoaktywnych. Proszę spróbować skonsultować się ze swoim lekarzem. Na wszystko w życiu jest czas. Jeżeli do tej pory stosowane są leki, to picie alkoholu nie wydaje się być rozsądną decyzją.
Pozdrawiam.
Najlepszym pomysłem jest napić się piwa bezalkoholowego ;) Nie odstawia się takich leków w takich dawkach tak po prostu, nie warto ryzykować.