Jak mogę zwrócić uwagę, na to co co chce pokazać, zwrócić uwagę na siebie dziewczyna na portalu rand

4 odpowiedzi
Jak mogę zwrócić uwagę, na to co co chce pokazać, zwrócić uwagę na siebie dziewczyna na portalu randkowym, opis o sobie, ale nie wszystkie dziewczyny opisują siebie, są tylko hobby, pasje albo wogle nic nie mają na profilu. Jak zacząć rozmawiać, czyli pisać do dziewczyn na portalach randkowych.
Jestem osoba normalna, tylko uszkodzenia głowy, podczas rodzenia, czyli uraz okoloporodowe. Zaliczone do niepełnosprawnych.
Nie bardzo mi wychodzi poznać dziewczyne na portalach społecznościowych i randkowych jak i poznac ludzi, malorozmowny, lubię słuchać ludzi niż rozmawiać.
Dzień dobry,

portale randkowe dają możliwości poznawania nowych osób, ale tak jak Pan pisze trudno wywnioskować z opisu na profilu jaką ktoś jest osobą. Żeby się o tym przekonać musi Pan nawiązać kontakt. Już w trakcie rozmowy poprzez czat, maile czy Skype możecie się bliżej poznać i zorientować, czy lubicie swoje towarzystwo. To jest pierwszy krok, po którym można umówić się na spotkanie. Jeśli ma Pan trudności w kontaktach z dziewczynami, to można rozważyć wizytę u psychoterapeuty lub coacha, który pomoże Panu lepiej sobie radzić w takich sytuacjach.

Dzień dobry. Dobrym rozwiązaniem będzie udanie się na konsultacje do psychoterapeuty. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Czy ma Pan jakieś pasje? Jakieś zainteresowania? O czym Pan marzy? Mam taką fantazję, iż wówczas gdy zaczął by Pan się realizować w jakimś obszarze. Rozwijał swoje zainteresowania. Zaczął robić to, co lubi. To wówczas w takich miejscach jak kursy, koła zainteresowań, obozy, kluby sportowe, itp. spotkał by Pan ciekawych ludzi i nie brakowało by tematów do wspólnej rozmowy. Wśród tych ludzi byłyby również kobiety. Pozdrawiam Patrycja Abbink
Dzień dobry, poznawanie osób przez portale randkowe dla niektórych może być łatwiejsze, a dla innych bardziej skomplikowane niż poznawanie na żywo. Obydwie formy wymagają odwagi i wyjścia ze strefy komfortu by rozpocząć rozmowę i bardziej poznać drugą osobę. Jeśli odczuwa Pan trudność w nawiązywaniu kontaktów damsko-męskich mogę polecić wizytę np. u psychologa/psychoterapeuty albo coacha.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!