jak czesto zabiegi i czy mozna przerwac

3 odpowiedzi
witam,mam pytanie odnosnie fal uderzeniowyh na zwapnienie w przyczepie sciegna miesnia trojglowego do wyrostka lokciowego kosci lokciowej.mam przepisane od lekarza ortopedy 5 zabiegow fal uderzeniowych -odbylem 3 zabiegi w odstepie co 5 dni wiec trzeci zabieg mialem w poniedzialek 06.02.17.a we srode lub czwartek czyli 8,9 luty musze wyjechac na 3 tygodnie.Czy isc mam na czwarty zabieg teraz ? czy po powrocie czy wszystko od nowa ? Bardzo prosze o rade -dziekuje i pozdrawiam
Zazwyczaj stosujemy od 3-5 zabiegów fali uderzeniowej, wszystko zależy od poprawy i zmniejszenia dolegliwości, może Pan odbyć jeszcze jeden zabieg i odczekać i w zależności od ustąpienia dolegliwości może to wystarczy, jeżeli nie to można powtórzyć zabiegi.

raczej lepiej byłoby nie robic przerw dłuższych niz 1 tydzień
proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Myślę, że zabiegi można odwlec do powrotu z wyjazdu