Ile kosztuje wizyta ?

5 odpowiedzi
Witam
Mam pytanie gdzie Pani przyjmuje? Ile kosztują wizyty ?
Czy przed dietą zleca Pani wyniki ?
Dzień dobry. Konsultacje stacjonarne prowadzę w Bio Force Medical & Dental Clinic w Limerck (Irlandia). Przed bilansem diety zalecam wykonanie wyników badań, ich zakres ustalany jest indywidualnie.
Cena zależy od oczekiwań pacjenta:
Cennik konsultacji stacjonarnych:
1. Konsultacja analityczna (100 - 110 euro):
- czas trwania do 55 minut
- wykonanie analizy masy i składu ciała, omówienie wyników
- wywiad
- analiza wyników badań lekarskich w kontekście stanu zdrowia i diety
- zalecenie wykonania ewentualnych, dodatkowych wyników badań lekarskich
- analiza możliwości zmiany stanu zdrowia poprzez wprowadzenie zmian żywieniowych
- opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych w formie pisemnej (maksymalnie do tygodnia po wizycie) i przesłanie ich drogą mailową; zalecenia obejmować będą najlepszy sposób żywienia w kontekście oczekiwanego efektu, stanu fizjologicznego oraz stanu zdrowia
- cena 100 euro – wysłanie zaleceń mailem
- wysłanie zaleceń pocztą +10 euro

2. Konsultacja analityczna z bilansem 14-dniowego jadłospisu oraz miesięczną opieką merytoryczną (150 - 160 euro):
- czas trwania do 55 minut
- wykonanie analizy masy i składu ciała, omówienie wyników
- wywiad
- analiza wyników badań lekarskich w kontekście stanu zdrowia i diety
- zalecenie wykonania ewentualnych, dodatkowych wyników badań lekarskich
- analiza możliwości zmiany stanu zdrowia poprzez wprowadzenie zmian żywieniowych
- opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych w formie pisemnej (maksymalnie do tygodnia po wizycie) i przesłanie ich drogą mailową lub pocztą; zalecenia obejmować będą najlepszy sposób żywienia w kontekście oczekiwanego efektu, stanu fizjologicznego oraz stanu zdrowia
- zbilansowanie indywidualnego, szczegółowego jadłospisu na 14 dni, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych (jeżeli stan zdrowia na to pozwala)
- miesięczny kontakt mailowy lub telefoniczny, w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem terapii
- cena 150 euro – konsultacja, analiza masy i składu ciała, zalecenia żywieniowe oraz 14-dniowy jadłospis wysłany mailem
- wysłanie zaleceń pocztą + 10 euro

3. Dwumiesięczna opieka dietetyczna (300 - 320 euro):
- konsultacja analityczna (do 55 minut)
- wykonanie analizy masy i składu ciała, omówienie wyników
- wywiad
- analiza wyników badań lekarskich w kontekście stanu zdrowia i diety
- zalecenie ewentualnych, dodatkowych wyników badań
- analiza możliwości zmiany stanu zdrowia poprzez wprowadzenie zmian żywieniowych
- opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych w formie pisemnej (maksymalnie do tygodnia po wizycie) i przesłanie ich drogą mailową lub pocztą; zalecenia obejmować będą najlepszy sposób żywienia w kontekście oczekiwanego efektu, stanu fizjologicznego oraz stanu zdrowia
- zbilansowanie indywidualnego, szczegółowego jadłospisu na 14 dni, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych (jeżeli stan zdrowia na to pozwala)
+
- konsultacja kontrolna (do 30 minut) - po czterech tygodniach
- wykonanie analizy masy i składu ciała, omówienie wyników
- analiza ewentualnych, dodatkowych wyników badań
- korekta jadłospisu lub bilans nowego jadłospisu na 14 dni, z uwzględnieniem aktualnych parametrów analizy masy i składu ciała i ewentualnych uwag
- dwumiesięczny kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem terapii

- cena 300 euro – dwie konsultacje, dwie analizy masy i składu ciała, zalecenia i dwa 14-dniowe jadłospisy wysłane mailem
- dwukrotne wysłanie zaleceń i jadłospisów pocztą + 20 euro

4. Trzymiesięczna opieka dietetyczna (400 - 430 euro):
- konsultacja analityczna (do 55 minut)
- wykonanie analizy masy i składu ciała, omówienie wyników
- wywiad
- analiza wyników badań lekarskich w kontekście stanu zdrowia i diety
- zalecenie ewentualnych, dodatkowych wyników badań
- analiza możliwości zmiany stanu zdrowia poprzez wprowadzenie zmian żywieniowych
- opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych w formie pisemnej (maksymalnie do tygodnia po wizycie) i przesłanie ich drogą mailową lub pocztą; zalecenia obejmować będą najlepszy sposób żywienia w kontekście oczekiwanego efektu, stanu fizjologicznego oraz stanu zdrowia
- zbilansowanie indywidualnego, szczegółowego jadłospisu na 14 dni, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych (jeżeli stan zdrowia na to pozwala)
+
- dwie konsultacje kontrolne (do 30 minut) - co cztery tygodnie
- wykonanie analiz masy i składu ciała, omówienie wyników
- analiza ewentualnych, dodatkowych wyników badań
- korekta jadłospisów lub bilans nowych jadłospisów na 14 dni po każdej konsultacji, z uwzględnieniem aktualnych parametrów analiz masy i składu ciała i ewentualnych uwag
- trzymiesięczny kontakt mailowy lub telefoniczny z dietetykiem, w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem terapii

- cena 400 euro (oszczędność 50 euro) – trzy konsultacje, trzy analizy masy i składu ciała, zalecenia oraz trzy 14-dniowe jadłospisy wysłane mailem
- trzykrotne wysłanie zaleceń i jadłospisów pocztą + 30 euro

5. Sześciomiesięczna opieka dietetyczna (750 - 610 euro):
- konsultacja analityczna (do 55 minut)
- wykonanie analizy masy i składu ciała, omówienie wyników
- wywiad
- analiza wyników badań lekarskich w kontekście stanu zdrowia i diety
- zalecenie ewentualnych, dodatkowych wyników badań
- analiza możliwości zmiany stanu zdrowia poprzez wprowadzenie zmian żywieniowych
- opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych w formie pisemnej (maksymalnie do tygodnia po wizycie) i przesłanie ich drogą mailową lub pocztą; zalecenia obejmować będą najlepszy sposób żywienia w kontekście oczekiwanego efektu, stanu fizjologicznego oraz stanu zdrowia
- zbilansowanie indywidualnego, szczegółowego jadłospisu na 14 dni, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych (jeżeli stan zdrowia na to pozwala)
+
- pięć konsultacji kontrolnych (do 30 minut) - co cztery tygodnie
- wykonanie analiz masy i składu ciała, omówienie wyników
- analiza ewentualnych, dodatkowych wyników badań
- korekta jadłospisów lub bilans nowych jadłospisów na 14 dni po każdej konsultacji, z uwzględnieniem aktualnych parametrów analiz masy i składu ciała i ewentualnych uwag
- sześciomiesięczny kontakt mailowy lub telefoniczny, w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem terapii

- cena 750 euro (oszczędność 150 euro) – sześć konsultacji, sześć analiz masy i składu ciała, sześć zaleceń i sześć 14-dniowych jadłospisów wysłanych mailem
- sześciokrotne wysłanie zaleceń i jadłospisów pocztą + 60 euro

6. Zbilansowanie diety stabilizującej masę ciała po terapii redukcyjnej (100 - 110 euro):
- dieta bilansowana tylko dla osób korzystających minimum z miesięcznej opieki dietetycznej i dłuższej
- dieta rozpisana jest w zależności od czasu trwania diety redukcyjnej od 4 do 8 tygodni
- po osiągnięciu celu, płynnie przeprowadza organizm od ustalonej kaloryczności redukcyjnej do wartości indywidualnego, całkowitego zapotrzebowania energetycznego
- cena 100 euro – przesłanie mailem
- przesłanie wydruku pocztą + 10 euro

Konsultacje niestacjonarne (Skype, mail):
1. Konsultacja analityczna j.w. (bez wykonania analizy masy i składu ciała) wraz z opracowaniem 14 dniowego menu: 100 euro plus wysyłka na terenie Irlandii 10 euro, poza granice Irlandii 15 euro.
2. konsultacje kontrolne j.w. (bez wykonania analizy masy i składu ciała) wraz z opracowaniem nowego menu 50 euro, wysyłka menu mailem.

*W szczególnych przypadkach, jadłospisy bilansowane są na 7 dni:
- diety oparte na wymiennikach - przypadki przewlekłej niewydolności nerek, cukrzyca typu 1, w niektórych przypadkach cukrzyca typu 2,
- diety eliminacyjne, diety z wykluczeniem dużej ilości produktów oraz diety o zmienionej konsystencji, np. silne alergie i nietolerancje pokarmowe, posty, diety do żywienia przez zgłębnik lub przetokę, żywienie mieszane lub sztuczne niemowląt.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Orłowska

Witam gabinet mam w Polkowicach
Witam serdecznie
Przyjmuję w centrum Katowic. Miesięczne koszty odchudzania to 200zł wraz z pierwszą wizytą, dietą, 2 wizytami kontrolnymi i zabiegami modelującymi sylwetkę, aby zadbać również o napięcie skóry.
Przed wizytą zalecane jest wykonanie podstawowych badań tj/ morfologia, poziom glukozy, lipidogram, TSH.
Pozdrawiam, dietetyk Kamila Dynd
Dzień dobry. Przyjmuję w Gdańsku, Gdyni i Pruszczu Gdańskim. Pierwsza wizyta to koszt 130 zł(1 godz), kolejne 70 zł. Przed wizytą zalecam wykonanie badań u osób z otyłością, tj morfologia, lipidogram, próby wątrobowe, kwas moczowy glukoza, TSH lub indywidualnie także inne. Zapraszam.
Przychodnia OlimpiaMed Wrocław ul. Marca Polo
Koszt wizyty znajdzie Pani na profilu: 1 wizyta 150 zł
Zaleca się aby pacjent przyniósł najnowsze wyniki badań.