Ile kosztowałaby odbudowa 5-6 zębów?

3 odpowiedzi
Witam. Proszę o informację orientacyjną ile kosztowałaby i jak długo odbudowa 5-6 zębów na swoich korzeniach chyba, że ma Pan lepsze rozwiązanie. Oraz czy można rozłożyć opłatę na raty.
Z poważaniem
Grzegorz
Dobry wieczór. Wycena jest uzależniona od stanu Pana jamy ustnej i może znacząco się różnic w zależności od możliwości. Zawsze staram się przedstawić swoim pacjentom kilka wariantów leczenia wraz ze szczegółowym kosztorysem. Koszt wykonania jednej korony pełnoceramicznej to 1500 złotych. Oczywiście istnieje możliwość płatności ratalnej. Zapraszam na konsultacje protetyczną.

Witam
Ciężko mi odpowiedzieć na Pana pytanie, ze względu na mała ilość informacji. Założenie wypełnienia to jest koszt od 100 do 200zl w zależności od jego rozmiarów, możliwe że zęby wymagają odbudowy protetycznej, podstawowy koszt korony protetycznej to 750zł. Zapraszam na konsultacje, wtedy będe w stanie dokładnie zaplanować Pana leczenie.
Pozdrawiam
Piotr Bar
Witam, w celu płatności za leczenie proszę kontaktować się bezpośrednio z kliniką, jednakże jeżeli mówimy o odbudowie protetycznej ceny są powyżej 1000 zł, natomiast odbudowa kompozytowa - materiał światłoutwardzalny w kwocie od 160 do 250 zł, kwestia zacementowania wzmacniającego wkładu doliczana jest dodatkowo. płatność ratalna - kontakt z kliniką. w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam serdecznie.
Aleksandra Łazorko