lek. dent.

Aleksandra Łazorko

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

6 opinii +dodaj

Umów wizytę
152 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbywa w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie. Zajmuje się… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego wywiadu przez Panią doktor. Wszystko dokładnie wyjaśniła i odpowiadała na wszelkie moje pytania i wątpliwości dot. leczenia jak i w kolejnym etapie założenia aparatu. Będę u Pani doktor kontynuować leczenie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona, a tym samym ciekawa dalszej współpracy.

 • Polecam bardzo mila sympatyczna osoba godna zaufania dokladna,cierpliwa i usmiechnieta widac że swoj zawód wybrała z powolania.

 • O

  Wizytę zaliczam do bardzo udanych. Podejście profesjonalne, a jednocześnie Pani Doktor jest bardzo sympatyczna. Wykonywała mi skaling z fluorowaniem - efekt widoczny od razu. Polecam!

 • I

  Lek. dent. Aleksandra Łazorko wyróżnia się w swojej pracy niezwykłym profesjonalizmem i zaangażowaniem, które sprawiają, że wizyta w gabinecie przebiega na najwyższym i satysfakcjonującym poziomie. Ponadto, Pani Ola jest nie tylko znakomitym lekarzem wyróżniającym się ogromną wiedzą, ale także bardzo miłą i pogodną osobą, co sprawia, że z chęcią umawiam się na kolejne wizyty.

 • R

  Bardzo polecam profesjonalne usługi Pani lek. dent. Łazorko .
  To już moja kolejna wizyta z której jestem bardzo zadowolony.
  Wszystko sprawnie, profesjonalnie w przyjemnej atmosferze w której liczy się dobro pacjenta.
  Jak dla mnie pięć gwiazdek.

 • K

  Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo miła i uśmiechnięta Pani Doktor. Cierpliwa i dokładna, tłumaczy przebieg wizyty i leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Gorąco polecam!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Staż podyplomowy odbywa w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.
  Zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz leczeniem ortodontycznym.
  Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach, aby zapewnić swoim pacjentom najnowsze i najbardziej skuteczne metody leczenia.
  Zdobytą podczas szkoleń wiedzę stosuje w pracy z pacjentem, indywidualnie traktując każdy przypadek. Uważa, że kluczem do sukcesu jest właściwy kontakt z pacjentem i kompleksowe podejście do jego problemów.
  Życzliwie nastawiona do pacjentów stwarza przyjazną atmosferę podczas wizyt.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny