ile bedzie kosztowało leczenie zęba górnej lewej piątki?

7 odpowiedzi
ile bedzie kosztowało leczenie zęba górnej lewej piątki?
Odpowiedź będzie równie nieprecyzyjna jak pytanie :-/ 50zł-2000zł.

150-250 zł
od 150 zl do 2500 zl
Proszę o więcej szczegółów , jakiego typu ma być leczenie- plomba,leczenie kanałowe czy protetyczne?
Dzień dobry, wszystko zależy od wielkości wypełnienia. Ceny za wypełnienie od 100 zł . Pozdrawiam dr Kręcisz
Witam!
Leczenie zachowawcze średniej wielkości wypełnienia wraz ze znieczuleniem mieści się w granicach - sto pięćdziesiąt do dwustu zł.
Pozdrawiam
dr Joanna Ziółkowska
wszystko zależy od metody leczenia, która wynika ze stanu zęba. Może wynieść od 180 zł- zwykłe wypełnienie, poprzez leczenie kanałowe-450 zł, aż po wykonanie wkładu koronowo-korzeniowego i korony protetycznej-1200 zł. Bez oceny stanu zęba nie jest możliwe wycenienie kosztów leczenia....