Hej Czy mieliście kiedyś tak, że cały świat z dnia na dzień zaczął walić wam się na głowę? Ja ow

2 odpowiedzi
Czy mieliście kiedyś tak, że cały świat z dnia na dzień zaczął walić wam się na głowę? Ja owszem i właśnie tą pesymistyczną myślą zaczynam opisywać swój problem

Kwestię wyglądu i zdrowej diety zawsze pomijałem, miałem złotą zasadę mówiącą "carpe diem", nie odżywiałem się zdrowo, nie uprawiałem sportu i teraz zaczynam widzieć problemy jakie zaczęły mi przez to towarzyszyć. Ostatnio byłem na badaniach krwi, które wykazały: (badania na czczo)

Glukoza: 101
Cholestelor HDL: 29,0
Cholestelor LDL: 55,20
Cholestelor nie HDL: 73,00
Całkowity Holestelor: 102,00
Trójglicerdy: 89.00
ALT: 23,0
AST: 25,0
FT3: 3,31
FT4: 0,99

Szczególnie boję się o Cholestelor, czy ktoś mógłby je odczytać? '
Wyniki badań najlepiej jest interpretować w momencie gdy widzimy normy laboratoryjne. Te mogą się różnić pomiędzy laboratoriami.

Ostateczną diagnozę stawia lekarz. Jeśli jest Pan zainteresowany, zapraszam na konsultację. Pracuję w Warszawie, Żyrardowie oraz online.
Dieta przy zaburzeniach profilu lipidowego -czyli cholesterolu jest niezwykle pomocna. Prawidłowe żywienie wspomoże pracę wątroby, cukier z pewnością się unormuje.
Pozdrawiam, Milena Olaszewska

Nie sprecyzował Pan problemów jakie się obecnie pojawiły. Nadwaga, zmęczenie, osłabienie? Może Pan śmiało korzystać z wiedzy doświadczonego dietetyka, który widząc Pana wyniki i zbierając wywiad podpowie, jak zmienić styl życia i nawyki żywieniowe, tak aby uzyskać satysfakcjonujący efekt i pozbyć się problemów.