Fizjoterapeuta radził mi moczyć stopy w ciepłym wodnym roztworze soli gorzkiej Epsom (między innymi)

6 odpowiedzi
Fizjoterapeuta radził mi moczyć stopy w ciepłym wodnym roztworze soli gorzkiej Epsom (między innymi) Często to robię, ale nasuwa mi się pytanie: czy mogę użyć tego samego roztworu nazajutrz lub po kilku dniach - tylko go podgrzewając?
Raczej nie polecam, że względu na higienę. W czasie między użyciami możliwy jest rozwój grzybów i bakterii w roztworze.

A w jakim celu fizjoterapeuta to zalecił ?
Szczerze mowiąc nie mam pojęcia;) Proszę zapytać w miejscu w którym dokonuje Pan/Pani zakupu soli.
Pozdrawiam
Lewandowski
Dzień dobry,
Można jak najbardziej.
Pozdrawiam,
Patryk Wróblewski
Prosze sprecyzować pytanie.
pozdrawiam
Witam. Nie wiem na jaką jednostkę chorobowa pan / pani choruje, ciężko wypowiedziec mi się na ten temat bez badania fizjoterapeutycznego, w razie wątpliwości proszę umówić się na wizytę w athleticoned w Bydgoszczy,