Dzień dobry. Zostałam zwolniona z pracy już prawie dwa lata temu. Jestem od tego czasu cały czas w d

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Zostałam zwolniona z pracy już prawie dwa lata temu. Jestem od tego czasu cały czas w domu, nie mogę nic znaleźć. Nie ma też dla mnie za dużo ofert pracy. Chciałabym wrócić do tamtej pracy, ale nie jest to możliwe, bo nie chcą mnie już tam przyjąć. Bardzo dużo płaczę, denerwuje się, że tak długo siedzę w domu. Szkoda mi czasu. Obwiniam siebie, przejmuje się wszystkim za bardzo.Czasami nie mogę się na niczym skupić. Wszystko mnie denerwuje i mi przeszkadza. Nie wiem, czy mógłby mi ktoś pomóc?
Dzień Dobry,
Zgodnie z tym co Pani opisała, odczuwa Pani uczucie długotrwałego lęku. Każdy z nas odczuwa w swoim życiu od czasu do czasu lęk, strach, obawę, ale gdy uczucie to jest długotrwałe i intensywne, paraliżuje nas, pozbawia energii i może przyczynić się do rozwoju stanów depresyjnych oraz wielu innych problemów psychologicznych i somatycznych. Na szczęście psychoterapia wypracowała wiele skutecznych metod i technik mogących prowadzić do poprawy Pani stanu. W opisanym przez Panią przypadku właściwa, jak się wstępnie wydaje, byłaby terapia poznawczo behawioralna. Mogę Panią tylko serdecznie zachęcić do pilnej konsultacji z psychoterapeutą. Wszystkiego dobrego.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry,

zapraszam do kontaktu.