Dzień dobry Zażywam axotret od 2/3 miesięcy. Czy mogę również zacząć suplementować olej z wiesiołk
1
odpowiedzi
Dzień dobry
Zażywam axotret od 2/3 miesięcy. Czy mogę również zacząć suplementować olej z wiesiołka? Otrzymałam informacje, że dobrze spożywać taki olej przy problemach z tarczycą (mam niedoczynność, hashimoto) . A z tego co czytałam również pomaga na suchość skóry. I czy taka kapsułkę leku mogłabym zażywać wraz z tabletkami axotretu o tej samej porze?
Zażywam axotret od 2/3 miesięcy. Czy mogę również zacząć suplementować olej z wiesiołka? Otrzymałam informacje, że dobrze spożywać taki olej przy problemach z tarczycą (mam niedoczynność, hashimoto) . A z tego co czytałam również pomaga na suchość skóry. I czy taka kapsułkę leku mogłabym zażywać wraz z tabletkami axotretu o tej samej porze?
Dzień dobry, stosowanie jakichkolwiek leków w przypadku chorób towarzyszących powinno być skonsultowane z lekarzem prowadzącym, lub farmaceutą. Istnieje wiele sytuacji w których może nastąpić tak zwana reakcja krzyżowa, albo działanie niepożądane. Działanie niepożądane leku to każde niekorzystne i niezamierzone działanie, które występuje u pacjenta w trakcie przyjmowania leku lub jakiś czas po zakończeniu farmakoterapii. Skutki uboczne stosowania leków mogą pojawić się nawet po zażyciu tylko jednego z leków w zalecanej dawce, dlatego warto zapoznać się z ich listą. Znajduje się ona na ulotce, która jest dołączona do każdego leku. Jeśli takiej nie posiadamy na różnych portalach internetowych również znajdziemy pełną ulotkę, wraz ze spisem działań niepożądanych. Stanowczo odradzam stosowania jakichkolwiek leków, suplementów diety i ziół pod każdą postacią bez konsultacji z lekarzem specjalistą lub magistrem farmacji.
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry pominęłam tabletkę w trzecim tygodniu i w tym dniu był stosunek po około 11 godzin wzięłam tabletkę. Nastepnego dnia nie wzielam tabletki i kolejnego dnia wzielam 2 tabletki naraz. W ciągu 7 dniowej przerwy oczywiście wystąpiło plamienie ( miesiączka) ale czy możliwe że jestem w ciąży.…
- Dzień dobry.Moja mama miała zabieg ginekologiczny zszywania macicy bo jej wypadała.Jutro będzie 2 tygodnie po zabiegu.Ile się krwawi po zabiegu?
- Czy lek asentra obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych vibin mini? Nigdzie nie ma konkretnej informacji, ogólnie istnieje przekonanie że antydepresanty obniżają skuteczność, ale na nie których stronach można spotkać tezę że asentra jest wyjątkiem i nie obniża skuteczności. Dziękuję za…
- Mam problem z nadmierna potliwoscia szczególnie pleców i stóp. Problem dotyczy całego roku bez względu na pogodę. Mogę nic nie robić a i tak jestem spocony. Z tarczyca jest ok robiłem badania. Byłem u dermatologa ale powiedział ze tak musi być i tyle. Pot ma bardzo nieprzyjemny zapach. Zadne…
- Dzień, dobry Szukam lekarza w woj opolskim lub miastach sąsiednich (Wrocław, Katowice) wykonujących zabieg podcinanie blizn potradzikowych. Czy istnieją jakieś nowe i co ważne skuteczne metody leczenia blizn? Miałem już chyba wszystkie zabiegi przeznaczone na blizny po tradziku ( lasery, podcinanie,…
- Dzień dobry, zwracam się do Państwa z następującym pytaniem. Jestem kobietą, lat 24. Od długiego czasu walczę z androgenowym wypadaniem włosów. Suplementy, mezoterapie, wcierki- nic nie przynosi rezultatów. Ostatnio byłam na wizycie u lekarza dermatologa. Powiedział mi, że jest jeszcze jeden…
- Czy skład szczepionki Pfizer jest bezpieczny w ciąży? Jestem w 23 tygodniu czy szczepienie na covid jest bezpieczne w ciąży? Bardzo się boje o dziecko.
- Dzien dobry, Czy karboksyterapia w jakis sposob wplywa na kwas hialuronowy? Mialam wypełniana jakia czas temu dolinę lez (jest jeszcze resztka "efektu"), a teraz zastanawiam się na karboksyterapią. Dodatkowo, czy karboksyterapię można łączyć z mezoterapią lub dermapenem? Pozdrawiam!
- Bardzo proszę o interpretację wyników glukoza naczczo 83 po godz 281 po 198 mg/dl insulina naczczo 3.5 po godz 72.2 po 2 53.5 proszę o pomoc czy mam cukrzyce i insulinoodpornosc bardzo sie boje kobieta 30l
- Witam, bardzo proszę o interpretację wyników, czy mam cukrzycę I insulinoodpornosc?? Kobieta 30 lat
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.