Witam, bardzo proszę o interpretację wyników, czy mam cukrzycę I insulinoodpornosc?? Kobieta 30 lat
3
odpowiedzi
Witam, bardzo proszę o interpretację wyników, czy mam cukrzycę I insulinoodpornosc?? Kobieta 30 lat
Zapraszam na wizytę, pomogę w interpretacji badań.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Jeśli jest Pani z Bydgoszczy zapraszam z wynikami badań na konsultację.
Dzień dobry,
Żeby rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, potrzebna jest dokładniejsza analiza, nie tylko pojedynczych wyników, ale też : jakie dokładnie badania były wykonane (glukoza, insulina, krzywa?, objawy, które u Ciebie występują, styl życia, odżywianie, poziom stresu.
Bardzo często widzę u pacjentów, że same wyniki „na pierwszy rzut oka” wyglądają w normie, a mimo to organizm już daje sygnały zaburzeń metabolicznych i odwrotnie. Dlatego zamiast zgadywać, warto to dobrze przeanalizować i połączyć kropki :)
Zapraszam do mnie na konsultację, przeanalizuję Twoje wyniki całościowo i powiem Ci jasno, czy faktycznie jest insulinooporność, co dokładnie robić dalej, żeby to odwrócić. I co ważne, dostaniesz konkretne, dopasowane do Ciebie zalecenia, a nie ogólne wskazówki z internetu.
Żeby rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, potrzebna jest dokładniejsza analiza, nie tylko pojedynczych wyników, ale też : jakie dokładnie badania były wykonane (glukoza, insulina, krzywa?, objawy, które u Ciebie występują, styl życia, odżywianie, poziom stresu.
Bardzo często widzę u pacjentów, że same wyniki „na pierwszy rzut oka” wyglądają w normie, a mimo to organizm już daje sygnały zaburzeń metabolicznych i odwrotnie. Dlatego zamiast zgadywać, warto to dobrze przeanalizować i połączyć kropki :)
Zapraszam do mnie na konsultację, przeanalizuję Twoje wyniki całościowo i powiem Ci jasno, czy faktycznie jest insulinooporność, co dokładnie robić dalej, żeby to odwrócić. I co ważne, dostaniesz konkretne, dopasowane do Ciebie zalecenia, a nie ogólne wskazówki z internetu.
Podobne pytania
- Czy polecają Państwo wkładkę IUB Ballerine? Czy jest ona skuteczna? Czy występuje wiele skutków ubocznych? Z góry dziękuję za odpowiedź
- Witam. Dziś córce 2.5 roku na wewnętrznej strone uda wyskoczyła czerwona plama ( krosta ) która ma brązowy obrzęk. Co to może być?
- Czy po podaniu hialuronidazy można zażywać antybiotyk? Zabieg usunięcia kwasu hialuronowego zbiegł się w czasie z zapaleniem (dość dotkliwym( ucha i zatok, na które dostałam antybiotyk. Czy raczej odczekać, aż enzym przestanie działać, czyli byłoby to te 2 doby?
- Przez długi czas walczyłam z nieświeżym oddechem spowodowanym przez duże krypty w migdałkach. Migdałki zostały usunięte, nieświeży oddech miał być odczuwalny jeszcze przez ok 2 tygodnie do momentu odpadnięcia białych strupów po usunięciu migdałków. Minęły 3 miesiące i cały czas czuję ze śmierdzi…
- Здравствуйте! Помогите пожалуйста кто может в решении очень важного вопроса. Моя жена на 16 неделе беременности, мы не знаем польского, от слова совсем(( задекларировали жену в поликлинике по nfz, но гинеколог не хочет принимать, так как не знает русского. Как можно жене стать на учёт по беременности…
- Dzień dobry . Potrzebuje porady do jakiego lekarza się zgłosić i jakie badania zrobić. Lekarz rodzinny na nic nie chce wysłać. A mianowicie z lewej strony brzucha cały czas zasilający ból z kuciem w okolicach pepka gdy się dotkne ból nie do wytrzymania. To samo zależne od jakiegoś jedzenia, czasem…
- Wita mam 39 lat , moje lewe jądro jest wielkości kurzego jajka a prawe małe i nie sprawiało mi to żadnego bulu aż do teraz .lewe jądro jak dotykam jest w dotyku takie same jak prawe i mam wrażenie jak by mnie pobolewały ale konkretnie nie jest to punktowy był tylko tak jak by cały brzuch mnie…
- Witam dziś zauważyłem powiększone chemoroidy czy to coś złego A stosuje maść Posterisan H Proszę o poradę dzięki
- Witam serdecznie, czy jeśli zmagam się że stresem, być może nerwicą, będzie to widoczne na EKG/pracy serca? Precyzując czy EKG pokaże ewentualną patologię związana z moimi nerwami, stresem w moim organizmie. I czy będzie to widoczne na wydruku. Dziękuję za poświęcony czas.
- Witam, pare dni temu zauważyłem niewielką czarną kropke na małym palcu u nogi, pieprzyk to raczej nie jest, bo tak jak wspomniałem, jest czarna, pytanie czy może być to jakiś krwiaczek czy bardziej czerniak, jest niewielka, ma poniżej 2 mm, ale martwi mnie , bo na pewno jej nie było wcześniej,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.