Dzień dobry, szukam dietetyka, który poradzi sobie z moim problemem (czterech poprzednich nie dało r

2 odpowiedzi
Dzień dobry, szukam dietetyka, który poradzi sobie z moim problemem (czterech poprzednich nie dało rady). Borykam się z szybkim tyciem, równomiernym. W ciągu trzech lat przybrałam 35 kg, w jednym jedynie roku udało mi się stracić 10 kg, z szybkim powrotem wagi. Moja dieta oscyluje w okolicach 1700 kcal, bez napojów gazowanych, z bardzo dużym ograniczeniem przekąsek typu chipsy, a jeśli już to zbożowe lub z brązowego ryżu, fast food w postaci pizzy trafi się raz w miesiącu lub raz na dwa miesiące. Nie słodzę, używam erytrolu jeśli muszę. Nie przepadam za słodyczami i rzadko zdarza mi się zjeść coś słodkiego (jeśli już to wybieram batonika Milky Way). Wszystko, co zjadłam i wypiłam, notuję w aplikacji. Codziennie maszeruję z psem odległość 5 km. Pracę mam siedzącą. Moje wyniki badań podobno są w normie, dwóch endokrynologów niczego się nie dopatrzyło, USG bez żadnych zmian, badania TSH, FT3 i 4 w normie. Glukoza w normie. Opadam już z sił.. z taką passą w tyciu, w tym roku osiągnę setkę na wadze, a nikt nie jest w stanie znaleźć przyczyny.
Dzień dobry,
Bardzo chętnie Pani pomogę, natomiast żeby to zrobić musiałabym poznać więcej szczegółów dotyczących Pani zdrowia i przeprowadzić dokładny wywiad żywieniowy. Proszę się nie martwić, na pewno sobie poradzimy! :)
Pozdrawiam,
Klaudia Kotecka-Majchrzak

Dzień dobry, zapraszam do konsultacji online lub stacjonarnie - czasem pewne szczegóły przeważają nad sukcesem w redukcji masy ciała, więc zrobiłabym, co w mojej mocy, aby udzielić Pani informacji oraz skomponować jadłospis - zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Małgorzata Chodyła
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.