Dzień dobry, syn ma 20 lat i 171 cm wzrostu, podejrzewam, ze juz nie urośnie, ale jest takze bardzo

3 odpowiedzi
Dzień dobry, syn ma 20 lat i 171 cm wzrostu, podejrzewam, ze juz nie urośnie, ale jest takze bardzo szczupły, aż chorobliwie bo waży troche ponad 50 kilo. Czy mozna podac mu hormon wzrostu na mase mieśniową? pozdrawiam
Dzień dobry, pytanie należy skierować do lekarza. Nie należy na własną rękę podejmować tego typu decyzji. Ponadto jeśli masa ciała jest nieprawidłowa syn powinien przejść odpowiednią diagnostykę, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie czy ta niska masa ciała jest wynikiem znian patologicznych czy "taka jego uroda"
Ze strony żywieniowej mogę jedynie zaproponować konsultację pod kątem oceny sposobu żywienia i wpływu na przyrost / niedobór masy ciała. Pozdrawiam serdecznie

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Diagnostyka problemu pod kątem pasożytów jelitowych, pracy jelit czy chorób jelit. Z dietetycznego punku widzenia odpowiednia podaż kcal będzie kluczem do sukcesu.
Dzień dobry, oprócz konsultacji z lekarzem polecam również sprawdzić czy syn przyjmuje wystarczającą ilość kalorii. Można to zrobić z pomocą dietetyka. Pozdrawiam, Joanna Zawadzińska

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.