Dzień dobry, od czerwca przyjmuje zoloft 100 na dzień oraz trittico cr 75 na noc od 6 dni. Nie mam l

1 odpowiedzi
Dzień dobry, od czerwca przyjmuje zoloft 100 na dzień oraz trittico cr 75 na noc od 6 dni. Nie mam libido. Przed przyjmowaniem leków także nie miałam, tzn. Po owulacji całkowity spadek i ogólne rozdrażnienie, dekoncentracja, po badaniach hormonalnych lekarz endokrynolog zalecił mi konsultacje psychiatryczna, stąd te leki. Psychiatra stwierdził zaburzenia lękowo depresyjne. Stwierdzono u mnie także hiperprolaktynemię czynnościowa. Biorę na to dostinex 50 jedna na tydzień. Leczenie psychiatryczne skutkuje ale libido jak nie było tak nie ma, a po owulacji odczuwam silne PMS, tzn. rozdrażnienie ustąpiło i ataki złości i agresji, libido nie ma. Zastanawiam się nad ultralekką antykoncepcja hormonalna. Czy może powinnam wykonać jakieś badania? Proszę o odpowiedź
Zapraszam na wizytę, nie udzielam porad psychiatrycznych przez wiadomości. Pozdrawiam serdecznie.