Dzień dobry, Od 20 lipca biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia Daily. Dzisiaj (tydzień przed tabl

1 odpowiedzi
Dzień dobry,

Od 20 lipca biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia Daily. Dzisiaj (tydzień przed tabletkami placebo) zaczęłam krwawić. Dodam, że od tygodnia jestem przeziębiona (katar, silny kaszel). Nie brałam antybiotyków, jedynie tabletki antywirusowe typu Neosine Forte oraz syropy na kaszel. Czy jest powód do obaw? Czy przyspieszone krwawienie z odstawienia to z powodu osłabienia organizmu spowodowane infekcją wirusową? Tabletki brane systematycznie o stałej porze. Obyło się bez wymiotów oraz biegunki.
lek. Andrei Vorobev
W trakcie specjalizacji (ginekolog)
Bydgoszcz
Dzień dobry. Owszem stany zapalne mogą się przyczynić do nieprawidłowych krwawień. Jeśli problem nawraca w kolejnych cyklach, jest to jednak wskazanie do zamiany leku antykoncepcyjnego

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.