Dzień dobry o 2 tyg biorę aciprex 10mg wieczorem po 8 dniach biorę cała tabletkę. Dodatkowo 0. 5-0-0

2 odpowiedzi
O 2 tyg biorę aciprex 10mg wieczorem po 8 dniach biorę cała tabletkę. Dodatkowo 0. 5-0-0.5 alprox mam tylko opakowanie zjeść, aciprex mam brać 6 miesięcy lekarz mówi że mam zaburzenia lękowe, mam problem z zasypianiem i z tym by się czuć zmęczony i samemu zasnąć. Mam bardzo czerwone policzki i mnie palą czasami mam kluche w gardle. Ostatnio jak poszedłem do mamy to miałem takie policzki lekarz mówi że to przez układ nerwowy. Czy ta sytuacja się opanuje i będę mógł normalnie funkcjonować? Uczęszczam na psychoterapię.
Dzień Dobry Panu,
Dziękuję Panu za kontakt :)
Dobra wiadomość jest taka, że zalecona terapia farmakologiczna, równolegle z psychoterapią będzie dla Pana komplementarną/efektywną formą terapii.

Jest potrzeba czasu, zaangażowania oraz aktywnej współpracy z Terapeutą.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności oraz radości,

Dzień dobry, świetnie, że zgłosił się Pan po pomoc i zdecydował na leczenie farmakologiczne uzupełnione psychoterapią. Dzięki takiemu połączeniu zdrowienie jest możliwe, jednocześnie nie jest to proces szybki i prosty. Bardzo ważne jest, aby być w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym i otwarcie mówić o swoich objawach, ale także o swoich OBAWACH. Proszę śmiało zadawać lekarzowi pytania, ponieważ ma Pan wszelkie prawo do świadomego leczenia. 2 tygodnie to czas bardzo krótki, u niektórych Pacjentów proces adaptacji do leków trwa dłużej. Czasem też konieczne jest na przykład dostosowanie dawkowania, sposobu przyjmowania czy też samej substancji czynnej, którą się dany pacjent leczy.
Życzę Panu wytrwałości w pracy nad tym, by osiągnął Pan upragniony efekt. Powodzenia!