Dzień dobry mam w październiku 18 lat i długą historię związaną z zaburzeniami psychicznymi , chodzi

2 odpowiedzi
Dzień dobry mam w październiku 18 lat i długą historię związaną z zaburzeniami psychicznymi , chodziłam na terapię behawioralno-poznawczą ale przez sytuację epidemiologiczną moja stara psycholog nie jest w stanie się ze mną spotykać i nie wiem do kogo się udać, mam bardzo złożony umysł i nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania świat mnie przytłacza a ja czuje na sobie bardzo duży nacisk społeczeństwa i wymagania których że względu na słaby stan nie jestem w stanie spełniać, mam mocny charakter i chce żeby mój psycholog też taki posiadał, czy jest taki ktoś w Warszawie proszę o pomoc
Dzień dobry, zapraszam do nas, na Mokotów. Wizyty odbywają się stacjonarnie. Nasi terapeuci pracują z młodymi ludźmi w trudnych sytuacjach, z zaburzeniami nastroju. To normalne że na progu dorosłego życia pojawiają się pytania, na które czasem trudno znaleźć odpowiedź. Terapeuta pomaga odnaleźć się w tym trudnym czasie i zawiłościach życia. Dobrze, że szuka Pani wsparcia i pomocy w problemach aby odzyskać siły. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia, Emilia Szymanowicz

Witam,
Pracuje z młodzieżą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Dla lepszego poznania mnie zapraszam na swój funpage na Facebooku i Instagramie. Może będzie nam po drodze we wspólnym poszukiwaniu Pani złożoności. Pracuje stacjonarnie.
Pozdrawiam serdecznie,
Agata Jóźwik