Dzień dobry, Mam pytanie syn miał robiony test osobowości niestety omówienie dopiero koniec Styczn

2 odpowiedzi
Dzień dobry,
Mam pytanie syn miał robiony test osobowości niestety omówienie dopiero koniec Stycznia 2021r Martwię się bardzo chciałabym wiedzieć co oznacza następujące wyniki. Czy syn wymaga stałego leczenia? Jak mogę mu pomóc?
Test osobowości DKO wyniki przeliczone
Skala l 26, Skala pl 27, Hipochondria 27, Depresja 10, Histeria 23, Psychopatia 23, Paranoja 18, Psychastenia 25, Syizofremia 20, Mania 21
Wyniki testu na inteligencję TMR Standard Plus wyniki max skali 12 p A-8, B-10, C-6, D-3,, E-1
Pozdrawiam serdecznie
Ewa
Dzień dobry.

Proponuję Pani poczekać cierpliwie na umówioną wizytę z osobą, która prowadziła badanie.

Co prawda nie rozumiem skąd Pani ma wyniki testu bez interpretacji, ale tym bardziej należy poczekać na interpretację. Same wyniki jednego czy drugiego testu mogą być tylko potwierdzeniem lub zaprzeczeniem hipotez badawczych i zwykle są uzupełnieniem innych metod badawczych. Ponownie proponuję na cierpliwe poczekanie na interpretację badania Pani syna.

Jeśli chce Pani ogarnąć swoje własne lęki zapraszam na wizytę online. Może też Pani opisać swoje lęki i obawy w pytaniu prywatnym do mnie. Chętnie zajmę się Pani sprawami.

Mirosława Kamola-Olszewska

Dzień dobry, wiem, że to ciężkie, ale należy uzbroić się w cierpliwość. Szczególnie, że Pani nigdy nie powinna była posiąść surowych wyników, jest to sprzeczne z etyką zawodową psychologa. Długo czekała Pani na diagnozę, to uda się i doczekać kolejnego spotkania - osobowość jest dosyć trwała, zwłoka nie wpłynie na stan Pani dziecka. Wytrwałości,