Dzień dobry, mam pytanie od 5tyg biorę większa dawkę paroksetyny z 20mg na 40mg, w tym samym momenci

2 odpowiedzi
Dzień dobry, mam pytanie od 5tyg biorę większa dawkę paroksetyny z 20mg na 40mg, w tym samym momencie dowiedziałam się ze leki tak naprawdę nie powstrzymują lęku i napadów paniki, dalej mimo ze co jakiś czas potrafię się uspokoić i przez chwile zdaje mi się ze mam kontrole znowu lęk mnie przytłacza, mam problemy z jedzeniem i ciężko mi się zmusić do czegokolwiek, tracę nadzieje na normalne życie(chodzę na psychoterapię) nie wiem co robić wszytsko w życiu mi się układa, nie mam żadnego zaufania do samej siebie, czy hipnoterapia może pomoc?
Polecam skorzystanie z protokołu leczenia lęku panicznego Clarka - wg psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Istnieje wysoka skuteczność leczenia napadów paniki tą formą psychoterapii.

Tak, hipnoterapia może pomóc, ale trzeba to ustalić ze swoim terapeutą i zastosować jako metodę dodatkową a nie główne leczenie, skoro jest już pani w terapii. Hipnoterapia może pomóc w uspokajaniu się i w budowaniu zaufania do siebie. Pozdrawiam Magdalena Zakrocka