Dzień dobry Mam 32 lata. Jestem dziewicą, dodaję bo może to coś wyjaśni. W wieku 13 lat zaczęło mi

1 odpowiedzi
Dzień dobry
Mam 32 lata. Jestem dziewicą, dodaję bo może to coś wyjaśni. W wieku 13 lat zaczęło mi się kapanie moczu zaraz po jego oddaniu. Nawet jak siedzę na toalecie dłużej i użyję dużo papieru to i tak się to dzieje. Nie mam nietrzymania moczu między korzystaniem z toalety, nawet jak to jest więcej godzin. Nie mam problemu z przetrzymaniem pełnego pęcherza jak nie mam dostępu do toalety. Nie wycieka mocz jak się śmieje czy przy wysiłku. Tylko po skorzystaniu z toalety. Pod piżamą muszę mieć bieliznę bo inaczej po założeniu spodni mocz spływa mi po nogach. Nigdy z tym nie byłam u lekarza. Na co dzień noszę wkładki żeby mieć sucha bieliznę. Co to może być?
 Bogumiła Karpankiewicz - Szkarłat
Ginekolog, Seksuolog
Bochnia
Skonsultuj dolegliwości z ginekologiem, urologiem. Wskazana wizyta u rehabilitanta uroginekologicznego.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.