Dzień dobry, czy jest możliwa u Pani wizyta dla pary oraz ułożenie diety również dla pary?

7 odpowiedzi
Dzień dobry,
czy jest możliwa u Pani wizyta dla pary oraz ułożenie diety również dla pary?
tak zapraszam online lub stacjonarnie pozdrawiam serdecznie

Oczywiście, że tak :)
Tak, bez problemu. Szczegóły w cenniku na mojej stronie jadlospisy.pl. Zniżka za wspólną dietę indywidualną zależy od tego, czy posiłki będą różniły się tylko kalorycznością, czy również będą zróżnicowane godziny, rodzaje posiłków i upodobania. Pozdrawiam
Dzień dobry,

Tak, oczywiście jest taka możliwość zarówno w formie online, jak i stacjonarnej w gabinecie w Rudzie Śląskiej. Zapraszam do współpracy.

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Durbas
Witam serdecznie.Oczywiście ,serdecznie zapraszam.
Witam serdecznie,
Tak, układam również diety dla par. Stosuję wtedy atrakcyjne rabaty. Zapraszam do kontaktu, także online.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka
Witam serdecznie, jak najbardziej :). Główne posiłki są zawsze takie same (różnią się jedynie gramaturą), natomiast mniejsze posiłki np. II śniadanie w pracy często układam wg. indywidualnych upodobań. pozdrawiam Natalia Bator