Dzień dobry Chciałem napisać tytuł mojego pytania. Jednocześnie chciałbym napisać post, który mni

1 odpowiedzi
Dzień dobry
Chciałem napisać tytuł mojego pytania.
Jednocześnie chciałbym napisać post, który mnie męczy bądź nie. Sam już nie wiem.

Byłem w związku z dziewczyną pół roku i się rozstalismy, był to tragiczny związek pełen wszystkiego szczególne złych emocji.
Miałem po rozstaniu przerwę parę miesięcy i poznałem dziewczynę. Jestem Rafał, mam 28 lat. Mam dziewczynę od siebie starsza o 3 lata, ma 31 lat. Zakochałem się w Niej jesteśmy razem 8 miesięcy. Między nami jest wszystko co związane z związkiem są pocałunki, są wszystkie drobne i większe gesty, które mnie bardzo do Niej pobudzają. Jest w związku także seks. Zakochałem się w Niej tak mocno i mam silne uczucie względem Niej. Jest tylko Ona jest Jej o raz w mej głowie, myślę o Niej o poranku a dzień kończę myśląc o Niej. Ta kobieta ma w sobie wszystko czego potrzebowałem.
Wiem jak bardzo Ją pragnę jak bardzo za Nią tęsknię kiedy nie widzę parę dni. Widujemy się raz w tygodniu czasami dwa razy. Bardzo się przywiazalem w związku. Ona nie mówi mi o uczuciach to zrozumiałe dla mnie. Wcześniej miała burzliwe związku gdzie spotkały Ją przykrości. Rozmawialiśmy o tym bo chciała ze mną o tym porozmawiać. Powiedziała mi też, że boi się że teraz będąc że mną też się obawia, że teraz jestem zakochany a gdy minie trochę czasu mogę okazać się względem Niej taki sam bądź podobny do ich poprzednich partnerów.
Jestem facetem zdecydowanym pewnym siebie i wrażliwych zapewniam Jej ze nie dojdzie do takich sytuacji bo na to nie pozwolę. Kocham Ją, oboje inwestujemy w relacje, nie odmawia mi spotkań. Jest cudowną kobietą, którą chciałbym mieć za żonę i matkę moich dzieci.
Nie radzę sobie z myślą, że mogą Ją stracić, że nie zrobię żadnej krzywdy, i mogę Ją stracić. Nadchodzą mnie te myśli często. Wiem jak bardzo by to się odbiło na moim zdrowiu psychicznym było by mi bardzo ciężko. Moja kobieta nie jest moim uzależnienie. Ale dziś jest najważniejsza kobietą w moim życiu. Jak funkcjonować jak myśleć jak pielęgnować ten związek?
Seks sprawia że jeszcze bardziej się do Niej zbliżam, i chce i kocham Ją bardziej. Ta kobieta ma 31 lat, i myślę że taka kobieta myśli o założeniu rodziny byciu mamą. Ja jestem na to gotowy. Ale boję się o Nią chodź Jej tego nie powiem. Jest trochę niezdecydowana i nie pewna siebie widzę to po zachowaniu i rozmowie z Nią. Widzę, że ma obawy.
Napisałem tu, bo widzą Państwo, że potrzebuję pomocy. Chciałbym żyć spokojnie z myślą, że mam kobietę mojego życia i, że to jest to. Bo tak jest, i przestać się bać dnia kolejnego czy też tygodnia bądź miesiąca. Kocham Ją bardzo, ale widzę że sobie nie radzę z uczuciem.
Otwarcie opisuje pan swoje uczucia wobec swojej partnerki. Z pańskiej wypowiedzi wynika że to uczucie jest głębokie i wiąże pan poważne plany z tą kobietą ale oboje boicie się zaangażowania. To z pewnością można było by badać podczas psychoterapii .... tymczasem myślę , że z obu stron brakuje szczerej i otwartej rozmowy o waszej relacji, o tym jak postrzegacie siebie nawzajem, o waszych uczuciach. Być może to również strach przed odsłonięciem, pokazaniem swojej wrażliwej części. Sex to szczególna, bardzo intymna bliskość w relacji ale to, co relację buduje, co jest jej prawdziwym fundamentem, to szczera rozmowa o potrzebach, o uczuciach i o granicach. Zachęcam do takich głębokich rozmów w związku. Zwłaszcza na początku relacji. One pozwalają poznać siebie nawzajem, swoje potrzeby , oczekiwania, obawy, zbudować fundamenty dobrej relacji. To powinno pozwolić nazwać ten strach , który pan czuje w związku z tą relacją i być może pozwoli panu i pana partnerce przestać się bać zaangażować.