Dzień dobry. Byłam wczoraj z dzieckiem u lekarza ,ale nie naszego. Córka dostała klacid 125mg ,a zap
1
odpowiedzi
Dzień dobry. Byłam wczoraj z dzieckiem u lekarza ,ale nie naszego. Córka dostała klacid 125mg ,a zapomniałam ,ze po nim miała wysypkę i nasz lekarz tego nie przepisywał . W domu mam amotaks ,czy mogę go zmienić ? ( ma chore gardło, górne drogi oddechowe)
Dzień dobry, niestety bez wizyty lekarskiej nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na takie pytanie. Konieczna wizyta lekarska, być może w ogóle nie będzie potrzebny antybiotyk.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.