Dzień dobry, biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin od 2.5 roku. W piątek był u mnie 4 dzień placebo i
1
odpowiedzi
Dzień dobry, biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin od 2.5 roku. W piątek był u mnie 4 dzień placebo i zazwyczaj rano dostaję krwawienia z odstawienia. Tym razem dostałam je około 20 i wieczorem oraz przez całą sobotę było obfite i bolał mnie brzuch. Dzisiaj (niedziela) krwawienia jest mniej, a zazwyczaj drugiego dnia (bo piątku w sumie nie liczę bo dostałam dopiero o 20) mam go więcej, ale i tak jest. Zrobiłam wczoraj (sobota) test o czułości 10 i był negatywny. Czy bardziej skąpe krwawienie jest normalne? Miałam w tym miesiącu też bardzo dużo stresu. Nie pominęłam tabletek, nie miałam wymiotów ani biegunki ani nie brałam żadnych leków.
Jeśli podobne dolegliwości będą pojawiały się w kolejnych cyklach proszę omówić z lekarzem ewentualną zmianę preparatu antykoncepcyjnego lub poszerzenie diagnostyki. Jeśli stosowała Pani antykoncepcje zgodnie z zaleconym schematem ryzyko spadku jej skuteczności jest niewielkie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.