4 latek po inhalacji nebbudem 0,5mg zmienia sie nie nie do poznania. Dostaje taka energię z która ni

4 latek po inhalacji nebbudem 0,5mg zmienia sie nie nie do poznania. Dostaje taka energię z która nie moze sobie poradzić biega rozpędzony po domu ogólnie jest bardzo pobudzony.. jednocześnie wypił 5 ml syropu Levopront… czy po inhalacji taka zmiana zachowania jest możliwa ? Moze to cukier którego jest dużo w syropach ? Czy problem leży gdzies indziej??

1 odpowiedź


Tego typu reakcję dają raczej leki rozszerzające oskrzela - Berodual, Ventolin rzadziej Atrovent. Ale po Nebbudzie też (bardzo rzadko) mogą wystąpic rekakcje opisywane jako: rozdrażnienie, drażliwość, nerwowośc, agresja.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.