Dzień dobry, 3 lata temu przytyłam ponad 10kg. Okazało się, że mam problemy z tarczycą. Od tego czas

2 odpowiedzi
3 lata temu przytyłam ponad 10kg. Okazało się, że mam problemy z tarczycą. Od tego czasu nie udało mi się zrzucić tego pomimo wielu diet i ćwiczeń. Czy przy problemach z tarczycą mogę kupić Meridię 15mg? To chyba moja jedyna opcja ratunku. Chcę wrócić do poprzedniego wyglądu bo doprowadza mnie to do stanów depresyjnych, ponieważ przedtem byłam szczupła a teraz wstydzę się swojego ciała nawet przed swoim mężem.
PROSZĘ o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
Droga Pani, bardzo proszę tego nie robić. Jeśli jest problem z nadwagą będącą skutkiem problemów z tarczycą zapraszam serdecznie na wizytę, gdzie razem stawimy czoła Pani problemowi. Wybieranie tabletek odchudzających, spalaczy tłuszczu itp, przy dolegliwościach somatycznych jest nieodpowiedzialne i może wywołać wiele działań niepożądanych.

Tebletki Meridia są wycofane ze sprzedaży. Jeżeli ktoś sprzedaje, to prawdopodobnie nielegalnie. Przynosi wiele skutków ubocznych. Najlepszym i najbardziej bezpiecznym sposobem odchudzania jest zdrowe odżywianie połączone z aktywnością fizyczną. Jeżeli jest problem w motywacji, dietetyk w tym pomoże :)