Dotyczące diety odchudzającej Czy NUTRIMEX jest skutecznym preparatem odchudzającym? Opinie są różn

2 odpowiedzi
Dotyczące diety odchudzającej
Czy NUTRIMEX jest skutecznym preparatem odchudzającym? Opinie są różne?!
Jakie preparaty wspomagające odchudzanie byście polecali.
Potrzebuję zrzucić 15kg nadwagi, przy obecnej wadze 89 kg/172 cm/59l/mężczyzna.
Proszę mieć na uwadze, że niestety nie ma preparatu odchudzającego, sądzę, że kiedyś jego wynalazca ma szanse na nagrodę Nobla :). Tymczasem są preparaty, które w pewien sposób mogą wspomóc proces redukcji działając na mechanizmy regulowania głodu i sytości. Np. można powiedzieć, że poniekąd pomagają preparaty zawierające kofeinę, gdyż tłumię głód (choć podobnie działa porostu picie kawy), lub np. preparaty na bazie błonnika, który pęcznieje w żołądku dając większe uczucie sytości po posiłku. Ale kluczowy jest odpowiedni deficyt energetyczny ułożony w taki sposób, aby mógł Pan go utrzymać przed dłuższy czas. Proszę nie dać się nabrać na magiczne preparaty "przyspieszające metabolizm", gdyż działanie jest niewielkie.

Dzień dobry, niestety nie ma magicznych tabletek, które Pana odchudzą. Wszystko leży w Pana rękach, nie da się osiągnąć zmiany bez wprowadzenia zmiany, co oznacza, że warto wprowadzić konkretne kroki ku zmianie dotychczasowego stylu życia. W praktyce oznacza to wprowadzenie odpowiedniego deficytu kalorycznego i zwiększenie poziomu aktywności fizycznej. pozdrawiam, Natalia Bator