dieta dla mamy i syna

1 odpowiedzi
witam serdecznie
potrzebuję diety na dłuższy okres dla siebie i dziecka. ja mam problemy z tarczycą a syn tylko lubi śmieciowe jedzenie... chciałabym umówić się na wizytę .jestem z Puszczykowa
Dzień dobry,
Nie ma najmniejszego problemu, dopasujemy indywidualnie dietę pod Pani jednostkę chorobową, tak aby była ona łatwa i przyjemna w stosowaniu, a przy okazji nie kojarzyła się z serią wyrzeczeń. Na początek można nawet zastosować dietetyczne wersje potraw uznanych ogólne za "śmieciowe" takich jak pizza, spaghetti itp. Z pewnością synowi będzie łatwiej tolerować takie potrawy. Zapraszam do Puszczykowa do gabinetu mieszczącego się na Gajowej 2, razem z wynikami badań. W Puszczykowie jestem w każdy piątek. Który najbardziej byłby dla Pani odpowiedni?