Dieta dla cukrzyka

9 odpowiedzi
Witam! Czy jest Pani w stanie ułożyć dietę dla cukrzyka, który ma do zrzucenia 22 kg w ciągu około 5 miesięcy? Pozdrawiam
Tak. Natomiast 22 kg w 5 m-cy to za dużo. Realnie to ok 16. Zależy tez z jakiek wagi. Jeśli dużej to jest to możliwe. Pozdrawiam Monika P-S

Dzień dobry, to jest ok 1 kg w tydzień, myślę, że jest to jak najbardziej możliwe, ale wszystko zależy od przypadku, wrażliwości na insulinę i od tego jak się w tej chwili odżywia.
Pozdrawiam
Witam,
zapraszam na konsultacje.
Witam,
22 kg w okresie 5 miesięcy to dość sporo - zapraszam na rozmowę w tej sprawie :)
Witam serdecznie,
Oczywiście mogę ułożyć dietę dla cukrzyka, lecz czy uda się zrzucić 22 kg w 5 miesięcy, to trudne pytanie. Zdrowo jest chudnąć od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Jeśli zostanie włączona dodatkowo aktywność fizyczna, na pewno będzie to bardziej realne. Musimy jednak pamiętać, że zależy to od stanu zdrowia, zaangażowania i motywacji pacjenta.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
Dzień dobry,
Jak najbardziej jest to zadanie do wykonania, ponieważ tempo fizjologiczne utraty masy ciała to około 4 kilogramy miesięcznie. Zapraszam na wizytę do gabinetu, w celu wykonania analizy składu ciała oraz opracowania indywidualnego planu żywieniowego.
Pozdrawiam,
Angelika Korcz.
Witam,
Jestem w stanie ułożyć każdą dietę, jednak nie zagwarantuje zrzucenie 22 w ciągu 5 miesiąca, bo nie zajmuje się gwarancjami, jak w ogólnodostępnych sieciowych firmach odchudzających. Miałam takie przypadki osób, którym zagwarantowano i skończyło się źle z ostatecznymi konsultacjami u mnie. Ja mogę prowadzić, wspomóc, konsultować wyniki badań, motywować, ale ogrom pracy i organizacji życia leży po stronie osoby odchudzającej. 5 kg redukcji w ciągu miesiąca uważam, że nie będzie zdrowe i efektywne. Myślę, że połączenie sił, wiedzy i determinacji może okazać się sukcesem. Prowadzę osoby z cukrzycą. Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Okres redukcji masy ciała jest kwestią indywidualną i ciężko ocenić czy utrata kilogramów będzie trwała 5 czy np. 7 miesięcy. W celu ułożenia indywidualnego planu żywieniowego zachęcam do wizyty w poradni dietetycznej, gdzie przeprowadzę dokładny wywiad żywieniowy na podstawie którego będę mogła stworzyć odpowiednie wytyczne.
Zapraszam na spotkanie.
Pozdrawiam!