Czytałam, ze zeby od tego wybielania robią się słabe i krusza się i ten zabieg trzeba powtarzać co j

4 odpowiedzi
Czytałam, ze zeby od tego wybielania robią się słabe i krusza się i ten zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas.
Dzień dobry, wybielanie zębów w gabinecie lampą nie jest szkodliwe dla zębów . Co pewien czas można zabieg powtórzyć, dla jeszcze mocniejszego wybielenia zębów. Proszę spojrzeć na aktorów (polskich, czy zagranicznych) i szczególnie popularne wybielanie zębów w USA. Pozdrawiam dr Kręcisz
Sugeruję wizytę: Wybielanie zębów - 1 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym nie osłabia zębów ani nie powoduje, że robią się kruche.
Jest to zabieg bezpieczny pod warunkiem, że pacjent zostanie odpowiednio zakwalifikowany i będzie przestrzegał procedury.
Prawdą jest natomiast, że uzyskany kolor z czasem może powracać do wyjściowego. Ale to jest uwarunkowane od różnych czynników.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Zabieg wybielania jest bezpieczny - zanim jednak wybierzemy właściwą metodę, musimy przed taką decyzją dokładnie ocenić stan zdrowia tkanek zęba, szczelność wypełnień, wykonać ewentualną higienizację oraz poinformować o zaleceniach po wybielaniu (biała dieta, niepalenie tytoniu) aby efekt był trwały jak najdłużej.
Pozdrawiam!
Dzień dobry, zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym jest zabiegiem bezpiecznym. Oczywiście przed jego wykonaniem należy odpowiednio przygotować pacjenta.