Czy to homoseksualizm

4 odpowiedzi
Witam .Mam ogromny problem A może i nie ,więc chciałem zadać pytanie aby rozwiać mój kłopot. A mianowicie mam syna który ma 18 lat .Szukajac czegoś w jego pokoju znalazłem członek sztuczny, jakies kulki doodbytnicze od najmniejszej do największej.Jakas pompke do odbytu i gruszke. Były tam też trzy pary majtek dziewczecych oraz jakieś oliwki. Nie umiem zapytać czy to chodzi o poznawanie nowych doznań czy jest homoseksualista.Prosze o pomoc. O co tu chodzi. Nie ma dziewczyny.
Zrozumiałe jest to, że się Pan martwi, jednak gadżety erotyczne w pokoju syna niekoniecznie muszą oznaczać, że Pana syn jest homoseksualistą lub poszukuje nowych doznań. Wiem, że jest to trudne, ale proszę spróbować porozmawiać z synem, może wyjaśnienie jest o wiele prostsze. Nie wiem jaki Pan ma kontakt z synem oraz na ile została przekroczona granica prywatności syna, aby mógł Pan taką rozmowę przeprowadzić. Jeżeli jest ona dla Pana zbyt trudna lub efekt rozmowy nie jest pomyślny to zapraszam na wizytę, postaram się pomóc.
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry,
Zdaję sobie sprawę z tego co Pan przeżywa w związku z tym co Pani wiedział w pokoju syna ale zamiast domyślaniem się czy tak to jest jak Pan przypuszcza czy nie to najlpiej aby z synem rozmawiać i od niego bezpośrednio się dowiedzieć.
Nie orientacja jest ważna w tym przypadku ale jego zrównoważony rozwój psychoseksualny i społeczny.
Pozdrawiam
Dzień dobry, Pana syn być może poszukuje swojej tożsamości i eksploruje sferę seksualną. Szczera rozmowa bez oskarżeń jest Wam potrzebna. Pozdrawiam
Szanowny Panie.
sprawa jest delikatna. Znalazł Pan akcesoria erotyczne w rzeczach pełnoletniego syna przeglądając je, być może, bez jego wiedzy i zgody. Być może nigdy wcześniej nie rozwazał Pan jego orientacji seksualnej uznając milczaco, że jest heteroseksualny. Nie sposób na podstawie Pańskiego listu określić czy Pański syn jest gejem myślę sobie jednak, ze to dobre miejsce by spytać- jeśli Pański syn jest homoseksualistą to co to dla Pana znaczy? Czy Pańska relacja z synem zmieni się jeśli jest on gejem? Czy i jak zmienią się Pańskie emocje wobec Pana dziecka?

Warto zaznaczyć, że orientacja homoseksualna jest tak samo normalna jak orientacja heteroseksualna. Homoseksualiści prowadzą udane życie, osiagają sukces edukacyjny i zawodowy, wchodzą w związki tak jak osoby heteroseksualne.

Być może Pański syn po prostu eksperymentuje ze swoją seksualnością, tak czynią zarówno osoby homo- jak i heteroseksualne. Jeśli jednak Pański syn zalicza się do tych pierwszych myślę że warto by przemyślał Pan (być może razem z psychoterapeutą) jak wpłynie to na Pana, Pańską więź z synem, na Państwa rodzinę.
Pozdrawiam serdecznie