Czy specjalizuje się Pani także w diecie ketogenicznej?

31 odpowiedzi
Czy specjalizuje się Pani także w diecie ketogenicznej?
Dzień dobry,
niestety nie jestem w stanie pomóc w tym przypadku.
Pozdrawiam
Anna Chmielewska-Jańczak

Dzień dobry, jak najbardziej mogę pomóc. Zapraszam do kontaktu. Możliwość współpracy w Łodzi, Kutnie lub Online. Pozdrawiam
Karolina Smulska
Tak, dietę ketogenną jak najbardziej rozpiskę :) pozdrawiam
Dzień dobry, jak najbardziej mogę pomóc w diecie ketogenicznej.
Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam Magdalena Ochnio
Witam,
Tak,jestem w stanie. Sama na niej byłam przez pewien czas.
Niestety, nie specjalizuje się w diecie ketogenicznej. W niektórych chorobach jest polecana, może warto poszukać dietetyka klinicznego. Pozdrawiam
Witam, tak na życzenie pacjenta układam takie diety. Jednak wcześniej zlecam wykonanie badań krwi , aby sprawdzić, czy dieta nie zaszkodzi.

Zapraszam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
tak chętnie pomogę
Witam,
Tak mogę rozpisać plan żywieniowy w oparciu o dietę ketogeniczna.
Zapraszam do kontaktu- Paulina Siast-Kuterba
Dzień dobry,
tak. Zapraszam.
Pozdrawiam
KD
Dzień dobry,

dietę ketogeniczną przerowadza się w bardzo określonych przypadkach, często pod kontrolą lekarza. Niestety nie posiadam warunków do przeprowadzenia takiej diety. Pozdrawiam serdecznie, JL
Dzień dobry, jak najbardziej możemy pomóc rożwnież w diecie ketogenicznej.
Zapraszam do kontaktu z Synergy Clinic.
Dzień dobry, oczywiście dieta ketogeniczna jak najbardziej. Pytanie w jakim celu i czy pacjent jest predysponowany do takiej diety, odpowiedź na to pytanie dają badania polimorfizmów genetycznych. Mamy takie testy w ofercie.
Zapraszam do kontaktu.
Witam, jak najbardziej. Zapraszam do kontaktu.
Tak, dieta ketogeniczna jest mi znana, jednak nie zalecam jej w celu redukcji masy ciała a w konkretnych sytuacjach klinicznych (padaczka lekooporna, autyzm, choroby degeneracyjne). Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
Witam, nie układam diet ketogenicznych.
Pozdrawiam serdecznie
Witam, nie stosuję diet ketogenicznych w swojej praktyce. Pozdrawiam, J. Czepułkowska
Tak, układam diety ketogeniczne, ale po pisemnym zleceniu lekarza oraz przy jego opiece podczas stosowania diety. Pozdrawiam. M. Jagiełło
Witam.Tak mogę pomóc.
Dzień dobry, nie specjalizuję się w diecie ketogenicznej. Jest ona zalecana tylko w niektórych przypadkach, np. w padaczce lekoopornej.
jak najbardziej, zapraszam:)
W zależności w jakim celu i z jakiego powodu dieta ma być wprowadzana.
Proszę o więcej informacji i zapraszam na wizytę do Gdańska lub Tczewa.
Tak, układam diety ketogeniczne dla osób dorosłych jeśli są do tego wskazania, po uprzednich badaniach, które nie wykluczają tego typu diety.
Tak, prowadzę pacjentów w oparciu o dietę ketogeniczną.
Witam,
Mogę Pani pomóc w ułożeniu diety ukierunkowanej na ketozę pytanie tylko, czy nie ma Pani przeciwwskazań, gdyż nie jest to dieta dla każdego. Polecam więc zanim rozpocznie Pani dietę umówić się na konsultację,
Pozdrawiam,
Barbara Dabek
Nie, nie polecam takiej diety wcale.
Potrafię stworzyć taką dietę, ale nie polecam jej zdrowym osobom. Chyba, że dotyczy to dorosłych/dzieci z epilepsją. Wtedy jest to zasadne.
Dieta ketogeniczna jest zalecana tylko w konkretnych uzasadnionych przypadkach klinicznych. Zapraszam do kontaktu, chętnie przeanalizuję przypadek i ułożę odpowiednią dietę, adekwatną do stanu zdrowia i oczekiwanego celu.
Uzasadnione wprowadzanie diety ketogenicznej ma miejsce jedynie w wybranych chorobach o podłożu neurologicznym w celu poprawy jakości życia chorującym. W innych przypadkach dieta ketogeniczna jest szkodliwą dietą niedoborową, której należy unikać podobnie jak głodówek. W trosce o dobro i zdrowie pacjentów nie układam diet ketogenicznych poza ww. wyjątkami.
Witam serdecznie, niestety nie prowadzę pacjentów na diecie ketogennej. Jest to dieta, która powinna być prowadzona pod szczególnym nadzorem lekarza i to przy konkretnych wskazaniach medycznych jak chociażby padaczka lekooporna u dzieci. pozdrawiam
Dzień dobry, prowadzę pacjentów na diecie ketogenicznej w schorzeniach, w których dieta jest zalecana. Zapraszam do kontaktu.