Czy skąpa miesiączka może być spowodowana dietą czy to może być ciąza?

2 odpowiedzi
Witam, nie daje mi spokoju jedna sprawa. Chodzi o miesiączkę. W poprzednim miesiącu dostałam ją 24 lipca, po czym w tym miesiącu dostałam 24 sierpnia, cykl 32 dniowy gdzie zazwyczaj moje cykle były 26-28 dniowe. Miesiączka była dość skąpa, trwała 3 dni, w ciągu dnia wystarczyła mi jedna podpaska bo krwi bardzo duzo nie było, jedynie 1 i 2 dnia było jej więcej. Dodam, że musialam wziąc tabletkę ellaone dokładnie 5.08, zdarzylo mi sie już kilka razy brać te tabletki. Moje miesiączki zawsze bywały dość bolesne,często bolał mnie brzuch, jajniki, w tym miesiącu przed okresem nic mnie nie bolało. Dodam, że ostatnio moja dieta była uboga, jadłam nieregularnie, czasami zbyt mało, zdarzyło się raz, że były to tylko 2 bułki w ciągu dnia. Mam lekka obsesje na punkcie figury i jedzenia, jak miałam 16 lat zatrzymał mi sie okres na pół roku przez to, żę z dnia na dzien odstawilam slodycze i mniej jadłam. Zastanawiam się czy ta skapa miesiączka jest spowodowana przez tą tabletkę, czy to może być ciąza i było to plamienie implanatacyjne lub przez ta diete własnie? Bardzo proszę o odpowiedź
dieta może to powodować i wczesna ciąza też

Witam,sądzę ,że poruszony przez panią temat wymaga dokładnej analizy,badania wraz z USG TV.Dlateego zapraszam na wizytę
Pozdrawiam/Wrocław lub Oleśnica/