Czy przygotowuje Pani jadłospisy dietetyczne? Czy przyjmuje Pani dzieci?

6 odpowiedzi
Poszukuję pomocy w walce z alergiami dziecka (wziewne, prawdopodobnie także pokarmowe) refluksem i stanami zapalnymi przewodu pokarmowego. Potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam dobrać odpowiednią dietę.
Bardzo serdecznie przepraszam z tak późną odpowiedź, niestety nie było mnie w kraju. Pracuję z dziećmi również. Objawy alergiczne mogą być jednak wynikiem stanów zapalnych przewodu pokarmowego. podrażniony stanami zapalnymi przewód pokarmowy ma często ograniczoną szczelność. początkiem współpracy byłoby więc zadbanie o stan błon śluzowych przewodu pokarmowego z jednoczesnym wykluczeniem produktów żywnościowych, które wywołują bezpośrednią reakcję alergiczniepodobną. Zapraszam do kontaktu i spotkania. Pozdrawiam

Witam, tak przyjmuje dzieci i jadłospisy również układam. Zapraszam do gabinetu.
Tak przygotowuje jadłospisy, współpracowałam z dziecmi już. Z tego co jest w opisie jest to złożony przypadek na pewno szczegółowa konsultacja rozwiałaby moje wątpliwości. Ewentualnie proszę o kontakt mailowo: igmed.dietetyk @ gmail.com
Witam. Oczywiście zajmuję się układaniem jadłospisów dla dzieci z alergiami. Oczywiście uwzględniam także wymienione przez Panią jednostki chorobowe. Zapraszam z aktualnymi wynikami badań do mojego gabinetu w Łomiankach.
Witam serdecznie, jeżeli chodzi o alergie pokarmowe, to polecam zrobienie najpierw badań na nietolerancje pokarmowe, ale po te niestety lepiej udać się do gastrologa.
Szanowni Państwo,

w naszej poradni prowadzimy także dietoterapię dzieci uwzględniając wszystkie schorzenia współistniejące. Zapraszam na wizytę, proszę jednak o kontakt telefoniczny celem uzgodnienia terminu.
Pozdrawiam Serdecznie.