Czy na zębie w już założonym moście porcelanowym można zdjąć nadmiar nadanego materiału?
1
odpowiedzi
Czy na zębie w już założonym moście porcelanowym można zdjąć nadmiar nadanego materiału?
Oczywiście most porcelanowy można dostosować w zgryzie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, po uprawianiu seksu z narzeczonym i 'skończeniu we mnie' pojawia się brzydki zapach z mojej pochwy. Czym to może być spowodowane?
- Czy można mieć bardzo wysoki popęd seksualny pomimo niskiego testosteronu jeśli chodzi o mężczyznę?
- Witam serdecznie, czy można mieć bardzo wysoki popęd seksualny pomimo niskiego testosteronu?
- Syn, 10l, moczy się w nocy. Wybudzanie, Minirin, Ditropan nie pomogły. Co robić?
- Witam. Pracuje jako kurier rowerowy, co wiąże się z średnio 4 dniami w tygodniu z jazda ok. 50-70km dziennie. Czuję, że moje mięśnie czworoglowe (te z przodu), dodatkowo Ch yba miesięcy krawiecki są mocno napięte i nawet po 4 dniach wolnego czuję w nich lekki ból. Czasem bolą też kolana l, jednak…
- Witam jestem w 7tygodniu ciazy. Zaszepilam sie pierwsza dawka przeciwko covid 19 nie bedac w ciazy. Teraz mam przyjac druga dawke. Czy jest to bezpieczne dla dziecka?szczepic sie druga dawka czy nie?dzirkuje za odp. Pozdrawiam
- Dzień dobry Mój ginekolog zmienił plastry antykoncepcyjne na tabletki , ponieważ wykryto u mnie torbiel . Przy pierwszym opanowaniu nie zauważyłam nic niepokojącego ale przy drugim odczuwam klocie w jajnikach ,nie wiem czy powinnam się zacząć martwić ? Czy możliwe jest , że torblel się po prostu…
- Witam, dokladnie miesiac temu mialem usuwane obie ósemki po lewej stronie przeszedlem to calkiem dobrze, juz po tygodniu nie czulem dyskomfortu, szwy rowniez zostaly zdjete jednak od paru dni (moze dwoch) podczas poruszania jezykiem zawuwazylem ze cos mnie kłuje, jest to nieprzyjemny, odczuwalny…
- Witam, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne z placebo, ale ostatnio trafiłam na informację, że tabletek placebo wcale nie trzeba brać, bo to nie wpływa na zdrowie i tutaj moje pytanie. Czy można brać tabletki bez placebo i tylko takie wykupywać w aptece?
- Dzień dobry jestem aktualnie w 15 tygodniu ciaży. W związku z pojawieniem się leukocytów w moczu lekarz prowadzący przepisał mi Monural. Nie wspomniał jednak, że to antybiotyk, w zwiazku z tym nie zapytałam go o to czy powinnam brać jakiś probiotyk. Boję się wystąpienia jakiejś infekcji grzybiczej…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.