Czy można stosować suplementację chlorellą gdy używa się wody o podwyższonym ph i ujemnym potencjale

3 odpowiedzi
Czy można stosować suplementację chlorellą gdy używa się wody o podwyższonym ph i ujemnym potencjale orp ? Czy taka woda jako antyutleniacz zepsuje to, co zrobi chlorella ?
Witam serdecznie,
Woda alkaliczna o ph w zakresie 7-10 będzie tylko działać synergicznie z chlorellą podnosząc jej funkcjonalność i pro zdrowotny wpływ na ludzki organizm. Proszę tylko pamiętać, że trzeba ją stosować wg. Protokołu. Wyższe wartości ph mogą spowodować więcej szkody niż pożytku i nie zalecam ich stosować. Więcej o terapiach odkwaszających i oczyszczających mogę przekazać osobiście. Zapraszam na konsultację.

Witam, łączenie takich składników bez kontroli może spowodować w organiźmie szereg zaburzeń. Proszę skontaktować się z dietetykiem, który zaproponuje bezpieczny plan odkwaszakący lub detox. Pozdrawiam.
Zarówno Chlorella jak i Spirulina są alkaliczne, co oznacza, że neutralizują wpływ kwasowej żywności i pomagają przesunąć poziom Ph na stronę zasadową. To, z kolei powoduje zwiększenie masy kości, (ponieważ organizm nie musi poświęcać wapnia do wyrównania Ph) i znacznie poprawia metabolizm. W ten sposób organizm może pozbyć się substancji, które zaburzają przemianę materii oraz prawidłową aktywność systemu immunologicznego. w związku z tym, woda o podanych wartościach tylko wspomoże działanie