Czy medycyna chinska jest w stanie odwrocic zmiany miazdzycowe serca u osoby po zawale, czy doktor z

3 odpowiedzi
Czy medycyna chinska jest w stanie odwrocic zmiany miazdzycowe serca u osoby po zawale, czy doktor zajmuje sie takimi przypadkami ?
Dzień dobry
Jest niewielu w Polsce lekarzy którzy zajmują się medycyną chińską. Jest też niewielu lekarzy którzy łączą metody medycyny akademickiej z medycyną chińską.
Zalecenia wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej prawidłowo dobrane pomagają pacjentowi w szybszym powrocie do zdrowia. Dotyczy to doboru ziół, akupunkturę i wiele innych metod.
Proszę poszukać w internecie takich specjalistów lub poczytać opinie ludzi którzy z usług tych lekarzy korzystali
Pozdrawiam
Eliza Nowakowska

Zmiany miażdżycowe ustępują, gdy stworzymy właściwe warunki poprzez zmianę sposobu odzywiania, oczyszczenie organizmu i uzupełnienie braków w aminokwasach, witaminach i minerałach. Taki remont układu krwionośnego jest możliwy,ale wymaga poważnego zaangażowania i dyscypliny ze strony pacjenta. Więcej informacji w korespondencji mailowej boguslaw.bienias/at/gmail.com
Kontakt tel. Na stronie klinika zdrowienia.pl
Witam. Jak najbardziej stosując zasady medycyny chińskie a nawet traktując bardziej całościowo - medycyny azjatyckiej w tym tybetańskiej i hinduskiej, jesteśmy w stanie odwrócić zmiany po zawale serca. Jednak pewne uszkodzenia tzw. "blizny" pozostaną. Nie mniej jednak, nasz organizm ma wspaniale możliwości regeneracji przy odpowiednim jego dożywieniu i zmianie pewnych nawyków tak dietetycznych jak również higieny codziennego życia. Przy czym drastyczne zmiany wcale nie są konieczne, lecz mądre zmiany pewnych nawyków i przekonań na nieco inne - bardziej użyteczne.
Jeśli naszemu organizmowi damy odpowiednią ilość czasu, a w medycynie naturalnej mówimy o minim 3 miesiącach ( to również doskonały czas ok. 90 dni na zmianę wszelkich nawyków i zaprogramowanie w umysł nowych, bardziej korzystnych dla naszego zdrowia), jeśli zmodernizujemy delikatnie codzienne żywienie i dodatkowo wspomożemy ciało w skoncentrowane składniki odżywczymi dla całego ciała a szczególni dla serca, to mamy spora szanse na wyjście z choroby i na dość szybą poprawę wydolności serca. Tu należy wspomnieć, iż delikatne codzienne ćwiczenia, spacery również maja znaczenie, gdyż bez ruchu nasze ciało umiera - ruch jest bardzo ważny dla poprawy naszego krążenia, wydolności ciała i dobrego odżywienia komórek we wszystkich narządach.
Medycyna azjatycka jednak nie tylko tu skupia się, lecz bierze też pod uwagę przyczynowość chorób - w tym przypadku - zawał serca. Przyczyn tego stanu może być kilka, np. nieprawidłowe odżywianie, szkodliwy tryb życia, stosowanie w nadmiarze używek, a najczęściej stresujący tryb życia w ciągłym napięciu, nerwy, stres i depresja, prowadzące do przewlekłych chorób psycho-somatycznych, materializujących się w ciele. I tu z powadzeniom jest możliwa gruntowna poprawa podczas odpowiedniej terapii, która uchwyci większość przyczyn z wywiadu z pacjentem oraz dzięki wykonanej pracy nad swoim organizmem, będzie możliwe uniknięcie ponownego zawału, a regeneracja komórek serca i poprawa jego wydolności, jak też kondycji całego ciała, będzie procentować pozytywnymi skutkami dobrego zdrowia dla całego organizmu. Należy również pamiętać, iż w medycynie azjatyckiej wszelkie terapie zaczynamy o procesów oczyszczania z toksyn i udrożnienia głównych kanałów wydalniczych np. "korzenia życia" i inne główne narządy wydalnicze. To postawy podstaw do uzyskania szybkich pozytywnych efektów. pracujemy również nad kondycją psychiczną poprzez sesje terapeutyczne, rozmowę i wyciszający układ nerwowy masaż dźwiękiem.
Szczegóły całej terapii, żywienia oraz naturalną receptę składników ziołowo enzymatycznych, polecę podczas indywidualnej konsultacji w gabinecie, bądź telefonicznie lub email. Moje strony opisem to: renatazarzycka.pl , noni.com.pl , gronkowiec.pl , faceci.com.pl, i wiele innych. Zapraszam na rejestrację wizyty oraz konsultacji. Pozdrawiam serdecznie. Renata Zarzycka-Bienias