Czy już na pierwszej wizycie ustala pani dietę ?

4 odpowiedzi
Czy już na pierwszej wizycie ustala pani dietę ?
Po pierwszej wizycie, na której jest przeprowadzony wywiad żywieniowy, omówione jednostki chorobowe pacjenta oraz przeprowadzone badanie na analizatorze składu ciała, mogę zaproponować dietę.
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry. Plan żywieniowy jest ustalany zazwyczaj po pierwszej wizycie - po ustaleniu celu diety i przeprowadzeniu dokładnego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. Oczywiście zdarza się, że jadłospis nie zostaje ustalony na pierwszej wizycie - dzieje się tak w przypadku zlecenia zakresu badań (jeżeli takowe nie zostały wcześniej wykonane, a stan zdrowia tego wymaga) - wtedy plan żywieniowy jest układany dopiero do otrzymaniu wyników. Pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry,

Na pierwszej wizycie koncentruję się przede wszystkim na skrupulatnym poznaniu swojego klienta i przyczynie wizyty. W związku z tym analizuję skład ciała na specjalnym analizatorze, weryfikuję szczegółową ankietę żywieniową, dzienniczek żywieniowy z ostatnich trzech dni oraz interpretuję ostatnie wyniki badań klienta. Na pierwszej wizycie decydujemy wspólnie z klientem w którym kierunku podążamy, czy regularnych wizyt i budowania trwałych nawyków prozdrowotnych czy też indywidualnego jadłospisu na określony czas.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dietę ustalam po zebraniu dokładnego wywiadu w czasie pierwszej wizyty. Jadłospis jest gotowy w ciągu kilku następnych dni.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.