Czy już na pierwszej wizycie ustala pani dietę ?
 Marta Gontarzewska
Marta Gontarzewska
Dietetyk
Józefów (powiat otwocki)
Po pierwszej wizycie, na której jest przeprowadzony wywiad żywieniowy, omówione jednostki chorobowe pacjenta oraz przeprowadzone badanie na analizatorze składu ciała, mogę zaproponować dietę.
Sugeruję wizytę: - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry. Plan żywieniowy jest ustalany zazwyczaj po pierwszej wizycie - po ustaleniu celu diety i przeprowadzeniu dokładnego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. Oczywiście zdarza się, że jadłospis nie zostaje ustalony na pierwszej wizycie - dzieje się tak w przypadku zlecenia zakresu badań (jeżeli takowe nie zostały wcześniej wykonane, a stan zdrowia tego wymaga) - wtedy plan żywieniowy jest układany dopiero do otrzymaniu wyników. Pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry,

Na pierwszej wizycie koncentruję się przede wszystkim na skrupulatnym poznaniu swojego klienta i przyczynie wizyty. W związku z tym analizuję skład ciała na specjalnym analizatorze, weryfikuję szczegółową ankietę żywieniową, dzienniczek żywieniowy z ostatnich trzech dni oraz interpretuję ostatnie wyniki badań klienta. Na pierwszej wizycie decydujemy wspólnie z klientem w którym kierunku podążamy, czy regularnych wizyt i budowania trwałych nawyków prozdrowotnych czy też indywidualnego jadłospisu na określony czas.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk Kliniczny
Sugeruję wizytę: - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dietę ustalam po zebraniu dokładnego wywiadu w czasie pierwszej wizyty. Jadłospis jest gotowy w ciągu kilku następnych dni.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.