Czy jest możliwość odciśnięcia szczęki na zwykłej wizycie?

5 odpowiedzi
Witam,umówiłam syna na wizytę opisaną jako zwykłą wizytą u Pani doktor. Czy na tej wizycie będzie możliwe od razu odciśnięcie szczęki do zrobienia aparatu (chodzi mi o aparat ruchomy)? Nie mam czasu, ani zbyt wielu środków, aby przychodzić i usłyszeć - proszę przyjść za tydzień na kolejną po zdjęcie odcisku
pzdr
Witam. Pół godziny jest wystarczające by zorientować się w sytuacji i ewentualnie wykonać wycisk. Jeśli zdecydujemy się na leczenie aparatem ruchomym to odbiórk aparaty jest po tygodniu jeśli aparatem stałym to widzimy się również w przeciągu dwóch tygodni na planie leczenia. Zmieniłam już długość wizyt na pełną godzinę, :) pozdrawiam. Miłejko

Dzień dobry, nie zajmuję się ortodoncją, więc u mnie to jest niemożliwe. Ale proszę o telefon do kliniki, dane znajdzie Pani na stronie imedi.pl to recepcjonistka umówi na wizytę do ortodonty. Pozdrawiam lek. dent. Renata Sznajder
Dzień dobry, jak najbardziej jest możliwe wykonanie wycisku na pierwszej wizycie.
Oczywiście.
Szanowna Pani, standardowo na pierwszej wizycie jest przeprowadzana ocena możliwości leczenia ortodontycznego, w tym zastosowania najbardziej efektywnego leczenia aparatem stałym, bądź ruchomym. W zależności od wyboru metody leczenia oraz zaakceptowania przez pacjenta sposobu i kosztu leczenia, przystępujemy do pobierania wycisku ortodontycznego oraz dalszego postępowania. Leczenie ortodontycznego obejmuje kilka wizyt ortodontycznych, mających na celu monitorowanie postępu leczenia i ewentualnego jego korygowania. Proszę się więc nastawić na kilkukrotne wizyty, jeśli chcemy uzyskać pożądany efekt leczenia