Czy jako osoba dorosła mogę udać się do logopedy w poradni psychologiczno-pedagogicznej, czy tylko p

7 odpowiedzi
Czy jako osoba dorosła mogę udać się do logopedy w poradni psychologiczno-pedagogicznej, czy tylko przyjmowane tam są dzieci?
Dzień dobry,
Osoby dorosłe mogą zapisać się do Poradni w przypadkach:
a) będą uczestniczyły w szkoleniach organizowanych dla osób będących rodzicami,
b) chcą skonsultować swoje dzieci,
c) chcą uzyskać informacje o procedurach diagnostycznych i terapeutycznych.

*Każda pełnoletnia osoba będąca w obowiązku szkolnym może zapisać się i uczęszczać do Poradni.

Pozdrawiam,
logopeda Magdalena Cebrat
fb Aletoproste
Bielsko-Biała

Witam
W Panstwowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej terapia logopedyczna prowadzona jest wyłącznie dla dzieci.
Ale w prywatnych poradniach terapia zaburzeń i wad wymowy obejmuje także osoby dorosłe.
Pozdrawiam
Jeśli jest Pani rodzicem może Pani skorzystać z porady, konsultacji specjalisty w Poradni psychologiczno-pedagogicznej. Można zapisać się np. Na szkole dla rodziców lub inne warsztaty skierowane do rodziców. Jednak zadania Poradni skierowane są głównie na pomoc dzieciom.
Pozdrawiam. Joanna Jakubik-neurologopeda
Witam
NFZ oferuje pomoc w aspekcie terapii logopedycznej również dla osób dorosłych.
Wykaz placówek można odszukać na stronie NFZ.
Pozdrawiam
Dzień dobry, poradnie psychologiczno - pedagogiczne nie oferują terapii logopedycznej dla osób dorosłych. Proszę poszukać logopedy, który posiada kontrakt z NFZ,
Pozdrawiam serdecznie
Istnieje wiele poradni dla dorosłych w ramach NFZ. Jeśli chodzi o W-wę to, np. poradnia LOGANN jest taką.
Witam, oczywiście,że dorośli również mogą korzystać z usług logopedycznych w poradniach logopedycznych w ramach NFZ.
W związku z tym, że nie znam miejscowości, która Panią/Pana interesuje proszę sprawdzić wykaz tych placówek na stronie NFZ. Pozdrawiam.