Adresy (2)

Majdańska 3/7b, Praga-Południe, Warszawa
Punkt Konsultacyjny przy Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej SI (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Konsultacje terapeutyczne - zapisy on-line

gen. Stanisława Skalskiego 1/29, Praga-Południe, Warszawa
IN Senti Ośrodek Rozwoju Psychoruchowego (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, logopeda, oligofrenopedagog, instruktor-nauczyciel metody integracji sensorycznej, nauczyciel w SPS...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacje terapeutyczne - zapisy on-line


Majdańska 3/7b, Warszawa

Brak informacji o cenie

Punkt Konsultacyjny przy Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej SI


Konsultacja terapeutyczna


gen. Stanisława Skalskiego 1/29, Warszawa

Brak informacji o cenie

IN Senti Ośrodek Rozwoju Psychoruchowego

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Konsultacyjny przy Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej SI

Pani Marta ma cudowne, ciepłe podejście do dzieci. Nasz syn chociaż zazwyczaj nieufny bardzo chętnie współpracował. Do tego profesjonalizm, zrozumienie i cenne wskazówki, które bardzo pomogły w codziennym funkcjonowaniu. Byliśmy u wielu terapeutów jednak dopiero pani Marta zauważyła pewne rzeczy i dała trafne ćwiczenia. Bardzo dziękujemy i polecamy!
Michał z rodzicami.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Konsultacyjny przy Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej SI

Ogromna wiedza, profesjonalizm, fantastyczne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica to cechy charakteryzujące dr Martę Wiśniewską. A do tego duża skromność i praktyczne wskazówki do dalszej pracy. Dziękujemy i z serca polecamy. Rozchichotany Tymek z rodzicami :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Konsultacyjny przy Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej SI badania psychologiczne dzieci i młodzieży

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Marty. Jest to niesamowity człowiek o wielkim sercu i niesamowitej wiedzy. Pani Marta jest świetną terapeutką, doskonale rozumie problemy drugiego człowieka i pomaga, aż do uzyskania zamierzonych efektów. Przy Pani Marcie potrafiłam otwarcie przyznać się, że nie potrafię dotrzeć do swojego dziecka i poradzić sobie z jego zachowaniem.
Wiem, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Bardzo mi pomogła w wielu kwestiach związanych z moimi dziećmi i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Doskonale potrafi wspierać i motywować do działania, a przy tym daje ogrom rad, materiałów itp.
Ona jest najwspanialszą osobą, która pojawiła się na mojej drodze życia. Dzięki niej moje dziecko zmieniło swoje zachowania, a ja potrafię się cieszyć z macierzyństwa i życia. Nie umiem i nie jestem w stanie się odwdzięczyć Pani Marcie za pomoc, którą nam oferowała.
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jakim człowiekiem jest Pani Marta. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą a przede wszystkim wyrozumiała, cierpliwa i pomocna. Świetny fachowiec w swoim zawodzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo wnikliwie i pod różnymi kątami analizuje przyczyny, które mogą wpływać na problemy dziecka.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marta jest wybitną specjalistką i osobą o wielkim sercu. Potrafi doskonale zrozumieć rodziców i wejść w kontakt z dzieckiem. Moja córka jest pod jej opieką od kilku lat i za każdym razem gdy się spotykamy otrzymujemy bardzo dokładnie wyjaśnione zalecenia do dalszej pracy. Pani Marta ma ogromną wiedzę i doświadczenie we wspomaganiu dzieci w każdym aspekcie: ruchowym, komunikacyjnym, emocjonalnym, poznawczym. Jest przy tym niezwykle serdeczną osobą. Bardzo polecamy i cieszymy się że ją poznałyśmy. Karina i Zosia


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Punkt Konsultacyjny przy Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej SI

Doktor Marta Wiśniewska to wspaniały, profesjonalny terapeuta, diagnostyk. W kontakcie z dzieckiem jest miła, przyjazna, cierpliwa. Mój syn (4 lata) od razu znalazł z p. Martą wspólny język, dał się zbadać (diagnoza SI), wykonywał każde ćwiczenie. Zalecenia, które otrzymaliśmy były bardzo praktyczne (każde ćwiczenie można wpleść w codzienne czynności). Jestem pełna podziwu dla pomysłowości p. Marty. Pani Doktor w kontakcie z rodzicem wykazuje pełne zrozumienie, profesjonalizm, nie ocenia, służy radą. Patrzy na dziecko holistycznie (udzieliła odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, rozwiała moje wątpliwości). Jestem zachwycona, oczarowana. Oby więcej takich terapeutów, ludzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień Dobry, obyłam dzisiaj na kontrolnej wizycie u neurologa z dzieckiem, wizyta była "dziwna" i nie jestem przekonana do rzetelności lekarza dlatego mam kilka pytań dotyczących dziecka w wieku 11 miesięcy.
  Dziecko raczkuje, chodzi przy meblach, je samodzielnie (blw), mówi "po swojemu", reaguje na swoje imię, uwielbia muzykę i ma swoje ulubione piosenki, bardzo lubi samodzielnie oglądać książeczki. Jest bardzo ruchliwym dzieckiem "nie usiedzi w miejscu", nie ma dużego kontaktu z innymi ludźmi (jest z rodzicami w domu, bez rodzeństwa i nie pozostaje pod opieka innej osoby w związku z czym styczność z innymi ma dość rzadko). Pojawiają się pytania, ponieważ Pani dr zasiała ziarno niepewności. Czy niepokojące jest to, że dziecko:
  - nie chce współpracować z obcą osobą (idzie na ręce do rodzica)
  - nie mówi słów (tylko swoje wyrazy i sylaby tatatata mamama bababa)
  - jest bardzo ruchliwe i zainteresowane nowymi rzeczami dookoła
  - gdy coś mu nie pasuje jasno to komunikuje
  Nie przypuszczałam, że powyższe rzeczy są "nienormalne" dla dziecka w wieku 11 miesięcy. Będę ogromnie wdzięczna za poradę.

  Szanowna Mamo.
  Jeśli ziarno niepokoju jest to lepiej upewnić się.
  Przy PSTIS działa nieodpłatny punkt konsultacyjny. Można zasięgnąć ustnej informacji bezpośrednio oglądając małego pacjenta. W każdej poradni psych.-ped.można także odbyć kontrolną wizytę. Marta Wiśniewska

  dr Marta Wiśniewska

 • Moje dziecko ma 6 lat i straszną wadę wymowy. Da się ją zrozumieć ale mówi np. dzisiaj w śkole pani ńam cytała książkę. Czyli część wyrazów mówi prawidłowo a drugą spepleni. Nie wiem czy ona robi to specjalnie czy nie może wmówić normalnie wyrazu nawet gdy ją się poprawi to ona mówi tak samo. Iść z nją już do logopedy czy dać jej jeszcze czas?

  Dzień dobry. Zdecydowanie proszę udać się do logopedy. Ważne jest także wykonanie badania słuchu.

  dr Marta Wiśniewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, logopeda, oligofrenopedagog, instruktor-nauczyciel metody integracji sensorycznej, nauczyciel w SPS...

Zobacz pełen opis