Czy długotrwałe palenie marihuany jest groźniejsze dla człowieka z ADD, od normalnego?

3 odpowiedzi
Czy długotrwałe palenie marihuany jest groźniejsze dla człowieka z ADD, od normalnego?
Witam. Marihuana jest lecznicza zdaniem np. Groofa Stanislava, ale tylko w odp dawkach. Nadużywanie grozi lukami w mózgu i pamięci oraz wplywa negatywnie na procesy poznawcze i emocjonalne. Tylko odp. Dawkowanie pod okiem lekarzy służy m. In. Zniesieniu bólu czy walce z chorobami typu padaczka i in. Atruszkowska1000/at/Gmail. Com

Długotrwałe palenie marihuany może pogłębiać deficyty wynikające z ADD. Odpowiadając na Pana pytanie- tak, jest groźniejsze.
Witam, proszę pamiętać, że substancje przyjmowane w celach niemedycznych mogą nam zaszkodzić. Wszystko jest bardzo indywidualne.