Czerwone plamki na żołądziu po stosunku znikaja po 1 max 2 dniach nie bolą , nie pieką, nie swędza,
1
odpowiedzi
Czerwone plamki na żołądziu po stosunku znikaja po 1 max 2 dniach nie bolą , nie pieką, nie swędza, uczulenia na prezerwatywy nie mam.Czy może to być coś groźnego czy to tylko jakieś podrażnienia?
Szanowny Panie, najlepiej te zmiany skonsultować z urologiem.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od jakiegos czasu mam bóle glowy dosyć często szczególnie z prawej strong za uchem i przy skroni. Mam chwilowe kilkusekundowe zawroty głowy czasami od jednego do kilku w ciagu dnia. Proszę o pomoc do jakiego specjalisty mam sie udac.
- Czy niewiadomego pochodzenia zawroty głowy (w trakcie diagnostyki) są przeciwwskazaniem do krótkiego znieczulenia ogólnego (gastroskopia)?
- Po zrobieniu USG wyszło zwapnienie kości po rechabilitacjach prądami i zastrzyków z kolagenem pomogło na cztery lata ból znów się uaktywnił zapalenie barku
- Moj ginekolog zalecil mi badanie ANA po poronieniu, moj wynik to: typ świecenia : homogenny, Wynik dodatki przy następujących parametrach : kontrola : 102 +++ oraz DFS70: 118 +++ Pozostałe parametry ujemne. Wcześniej nie miałam żadnych objawów, w ciąży zaczęły mnie boleć stawy kolanowe, choruje…
- Syn 4 lata miał testy skórne ,histamina 6mm,kontrila ujemna 0mm ,trawa10mm, zyto8mm ,brzoza,olcha,leszczyna po 5mm,bylica,roztocza,alternatora po 3mm,proszę o interpretację .
- Proszę o informację ,czy zazywając Eliquis,mogę również brać kapsułki z czarnuszki, (alergia).Pozdrawiam
- Właśnie odebrałam wyniki badań czy mogłby mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi? ft4 1.05 norma 0.93-1.71 ft3 3.75 norma 2.02-4.43 tsh 3 generacji 5.37 norma 0.27-4.2 dorosli anty tpo 327.9 norma 0-34.0 anty tg 790.4 norma 0-115. Czy coś mogło spowodować takie wyniki jakieś jedzenie dzień wcześniej…
- Czy podwyższone do 33 OB u kobiety 35 lat jest powodem do wielkiego niepokoju. Czy to jest duże odchylenie od normy i powinnam szukać o co chodzi? Mam równiez nieznacznie podwyższone ALT 34
- Miałam miesiąc przerwy w braniu tabletek antykoncepcyjnych,dostałam wczoraj miesiączkę więc zgodnie ze sposobem użycia wzięłam pierwsza tabletkę , po czym dziś nie widzę już miesiączki , co robić , czy brać dziś kolejną tabletkę ? pozdrawiam
- Córka obecnie 5 miesięcy ma podwyższone parametry wątrobowe Alat Aspat teraz obecnie Alat 90 Aspat 71 GGTP 52 czy to moze oznaczac zapalenie watroby? Do tej pory watroba nie była powiększona było u niej podejrzenie wirus cytomegalii
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.