Co można wywnioskować z tego opisu badania. Pełny wynik to 76. W wyniku przeprowadzonego badania psy

1 odpowiedzi
Co można wywnioskować z tego opisu badania. Pełny wynik to 76. W wyniku przeprowadzonego badania psychologicznego stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna. Do najlepiej ukształtowanych należy spostrzegawczość, trwałość pamięci werbalnej oraz wyobraźnia i wizualizacjia przestrzenna (wynik przeciętny). W dolnej granicy normy ukształtowane są zdolności językowe analiza i synteza materiału wzrokowego umiejętność organizowania materiału wzrokowego w większe całości. oraz zdolności do abstrachowania. Deficyty występują w rozumowaniu arytmetycznym wiadomościach tempie uczenia się wzrokowo - ruchowego rozumieniu norm i zasad społecznych myśleniu przyczynowo - skutkowym w oparciu o materiał graficzny. Takie wyniki uzyskało 11 letnie dziecko.
Jest to tylko wycinek opisu badania, nie uprawnia do wyciągania żadnych wniosków. Jego interpretacja powinna być przedstawiona przez osobę wykonującą badanie oraz poparta praktycznymi wskazówkami, jak te wnioski można przełożyć na wsparcie dla dziecka. Zachęcam do kontaktu z diagnostą, który wykonywał badanie i mam nadzieję, że pozwoli to na wyjaśnienie niepokojących wątpliwości.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.