Cierpię na nerwicę i lęki wybucham bardzo szybko jak coś nie jest po mojej myśli a przy tym mam od r

2 odpowiedzi
Cierpię na nerwicę i lęki wybucham bardzo szybko jak coś nie jest po mojej myśli a przy tym mam od razu objawy brak swobodnego oddechu lub inne objawy fizyczne bardzo szybko się denerwuje mam również niekontrolowane wubuchy tak jak pisałam powyrzej z objawami somatycznymi oststnio zdenerwowałam się odrazu jak spojrzałam na telefon że dzwoni osoba która mi bardzo kiedyś ublirzyla i teraz jak widzę że dzwoni ta osoba to mam leki i nerwy ostatnio jak zobaczylam ta osobę że dzwoni na telefon to odrazu po sekundzie zaczęło walić serce i w gardle zatkało i klatce piersiowej .osoba również dzwoni do członka mojej rodziny a ja zawsze mam leki i nerwy na to i chęć kontroli nad tym czy ta osoba mówi o mnie cos złego do mojej bliskiej osoby przez telefon.od kad osoba mi ublirzyla to mysle że buntuje lub źle się o mnie wyraża z tad te leki i chęć kontrolowania tego o czym rozmawiają .... I nerwy ... Proszę mi odpowiedzieć czy ja nie czuję się wartościową osoba że mam obawy iż ktoś mówi o mnie źle nonstop takie mam podejrzenia ale najbardziej do tej osoby podejrzenia mam że źle omnir może mówić .a leki ruwniez mam o wszystko o to co jem czy nie umrę boję się że skrzywdzilam np swoje dziecko mam obrazy i natrętne myśli że robię coś złego no mam niemowlę na rekach i widzę że nim zucam lub jak nóż widzę to że coś złego sobie robię jak idę ulicą i widzę auto to ataki paniki silne mam że zuce się pod auto boję się wychodzić szczególnie na kacu czasem się nasilały te stany a teraz nawet jak wypije dwa piwa to rano mam natrętne myśli że zrobilam cos złego dziecku albo że spadlam ze schodów i patrzę czy siniaków niemam ale robię drinka a puzniej boje się że np za dużo nalalam do szklanki drinka ,liczę papierosy ....ile wypaliłam ..proszę o odpowiedź .pozdrawiam .
Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i umówić specjalistyczna wizytę najpierw u psychiatry potem psychoterapeuty. Nie jest bezpieczna ta sytuacja o której p/p pisze zwłaszcza dla dziecka.

Wydaje się, że bardzo trudno jest funkcjonować Pani w otaczającej ją rzeczywistości. Jeżeli ma Pani zdiagnozowaną nerwicę to warto udać się do specjalisty, który dokonał diagnozy. Jeżeli to nie możliwe to tak jak koleżanka, zalecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty, psychoterapeuty w możliwie najszybszym terminie. Wszystkiego dobrego.