Cesarskie cięcie

2 odpowiedzi
Witam czy istnieje we Wrocławiu okulista który wystawi narzeczonej zaświadczenie do cesarskiego cięcia ? Wada wzroku to -6. Byliśmy już u trzech specjalistów i każdy mówi że może rodzić siłami natury. Ginekolog który prowadzi ciążę nie zgadza się z tym i mówi że wzrok może dużo się pocieszyć..
Okulistyczne wskazania do cięcia cesarskiego są bardzo ograniczone i ustalone przez ekspertów ginekologii i okulistyka, sama wada wzroku nawet wysoka nie stanowi według tych wytycznych wskazania do cięcia

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry
Wskazaniem do cesarskiego cięcia według kryteriów okulistycznych jest stan siatkówki , nie wielkość wady wzroku. Wygląda na to, że mimo wysokiej krótkowzroczności siatkówka wygląda dobrze- przy założeniu , że została dostatecznie zbadana. (gonioskopia USG). Wracając do pytania o kontakty we Wrocławiu nie jestem w stanie pomóc -mieszkam i pracuję w innym mieście.
Alicja Błażej -Waśkiewicz

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.