Ceny w gabinecie

8 odpowiedzi
Dzień dobry, Jestem w III trymestrze ciąży, ale niestety przytyłam już 18 kg. Chciałabym zaraz po porodzie skorzystać z konsultacji i później kontynuować dietę pewnie on-line.

Proszę o informację - jaki jest koszt 1 wizyty, jaki jest koszt kolejnych u Pani w gabinecie.
Czy moge prosić również o adres gabinetu?

Pozdrawiam,
Agnieszka
Cennik jest na moim profilu. Przyjmuję w Łodzi ul.Piłsudskiego 5 i w Warszawie na ul.Ksawerów 3 ( Mokotów) i na Poznańskiej 5/7 (Centrum ) Zapraszam

Dzień dobry, zapraszam Panią do odwiedzenia naszej strony, proszę wpisać w wyszukiwarkę emvit trzebnica . Znajdzie tam Pani wszystkie informacje, w tym jak przebiega wizyta, jak się warto do niej przygotować, cennik szczegółowy i aktualności. Niestety regulamin serwisu Znany Lekarz nie pozwala na umieszczanie w odpowiedziach adresów.
Radzę rozważyć przyjrzenie się Pani diecie już teraz i wprowadzenie ewentualnych zmian jeszcze przed porodem. Mam na myśli drobne zmiany, które być może poprawią Pani samopoczucie i dadzą motywacje do dalszej pracy. Byłby to też znakomity moment na edukację dotycząca odżywiania podczas karmienia naturalnego, żeby nie czuła się Pani zagubiona w nowej roli i nie kierowała się licznymi mitami dotyczącymi diety mamy karmiącej. Trzymam kciuki :)
Dzien dobry Pani Agnieszko,
Pierwsza wizyta trwa około 60 minut, a jej koszt wynosi 120 zł. Dokujemy wtedy dokładnego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, analizujemy dotychczasowe przyzywczajenia żywienie oraz przeprowadzamy badanie składu ciała. Druga wizyta odbywa się mniej więcej po tygodniu i wtedy otrzymuje Pani (w gabinecie lub drogą online) ułożony indywidualny plan żywieniowy oraz zalecenia. Koszt tej wizyty wynosi 200 zł.
Gabinet znajduje się na ul. Belgradzkiej 52 (Ursynów) w Warszawie.
Pozdrawiam serdecze
Dzień dobry, serdecznie Panią zapraszam. Koszt wizyty z przygotowaniem planu dietetycznego to 300 zł, kolejne wizyty to koszt 80 zł. Mój gabinet znajduje się na ul. Ceglarskiej 27, lokal za klatką nr 10. Życzę dużo zdrowia do końca ciąży dla Pani i maleństwa oraz szczęśliwego rozwiązania!
Dzień dobry,
Gabinet mieści się w Koninie. Przesyłam link do strony, w którym znajdzie Pani informacje dotyczące wizyty na stronie madrezywienie.pl
Pozdrawiam
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
Szanowna Pani,
Koszt pierwszej wizyty w moim gabinecie to 50 zł, a kontrolnych 30 zł. Gabinet znajduje się przy ul. Osiedle Na Murawie 5B/2 (dziedziniec między blokami przy skrzyżowaniu ulic Gronowej i Wyżyny). Bardzo serdecznie zapraszam.

Z poważaniem,
Sławomir Kula
Dzień dobry,
zachęcam do zajrzenia na mój profil, tam znajdzie Pani potrzebne informacje.
Pozdrawiam
Dziękuję za zapytanie. Pierwsza konsultacja + jadłospis na 14 dni kosztuje 220zł Konsultacje kontrolne w trakcie odchudzania wychodzą po 80zł Studio Zdrowia i Urody AYA ul. T. Boya Żeleńskiego 25 Bydgoszcz