Była dziewczyna

1 odpowiedzi
Witam, od czasu zerwania związku przez moją byłą dziewczynę, miewam problemy z samym sobą. Nie potrafię o niej zapomnieć i z całych sił staram się by to co było wróciło. Tydzień po zerwaniu pozanała chłopaka i niby po 2 tygodniach się zakochali w sobie bardzo. Ja to przeżywałem i przeżywam nadal bardzo mocno bo jestem bardzo uczuciową osobą i bardzo emocjonalną. Teraz traktuje mnie jak kogoś kogo nigdy nie kochała i bez serca się do mnie zwraca. To strasznie boli i nie wiem co z tym zrobić. Co noc nie mogę spać i śpię po dosłownie parę godzin. Proszę o pomoc....
Strata bliskiej osoby jest zawsze bardzo trudnym doświadczeniem. Jest to rodzaj żałoby i tak jak proces żałoby kończy się często akceptacją sytuacji. Jednak po drodze trzeba przejść przez kilka bolesnych etapów pośrednich. Mogę zatem powiedzieć, że prawdopodobnie z czasem ból minie i wszystko powoli wróci do normy. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że cierpienie jest obecnie dojmujące i że ciężko jest Panu sobie z tym poradzić. Często bliskie osoby - rodzina, przyjaciele potrafią być wsparciem w takiej sytuacji. Takiej pomocy może też udzielić psycholog. Dlatego proponuję skorzystać z konsultacji psychologa. Szczególnie, jeśli taki stan utrzymywałby się dłużej niż rok od rozstania lub gdyby Pana samopoczucie wyraźnie zakłócało Panu normalne funkcjonowanie.
Sugeruję wizytę: - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.